INFORMACJA PRASOWA

Z przyjemnością informujemy, że gra The Sims™2 Bezludna Wyspa w wersjach na Wii™, Nintendo DS™ oraz PlayStation®2 trafi w ten piątek do sklepów. Za tydzień dołączy do nich edycja na PSP® (PlayStation®Portable). Zarówno dawni, jak i zupełnie nowi fani The Sims™ będą mogli opuścić miejską dżunglę i udać się na nieznaną wyspę pełną piaszczystych plaż, zielonych lagun, dymiących wulkanów oraz wielu innych osobliwości przyrody. Być może twoje Simy postanowią zostać na tropikalnej wyspie, a może będą chciały jak najszybciej ją opuścić i powrócić do cywilizacji? The Sims 2 Bezludna Wyspa pozwoli ci dokonać wyboru! Na konsoli PlayStation®2 zagrasz po polsku!

Na początku rozgrywki gracze otrzymają możliwość stworzenia własnej załogi Simów. Zgodnie z tradycją serii, każda postać wniesie do ekipy unikalne zdolności, poczucie humoru oraz odrobinę właściwego sobie ekscentryzmu. Tak skompletowana załoga wyruszy na spotkanie z przygodą. Gdy tylko żagle zostaną postawione, a bezpieczny port zniknie za horyzontem, rozpęta się potężny sztorm, który zmyje Simy z pokładu i wyrzuci je na przepiękną plażę. Podopieczni graczy będą musieli wyruszyć w tropikalną podróż jedynie z koszulą na grzbiecie. Przed nimi stanie decyzja czy wieść życie w nowych warunkach czy wspólnie uciekać. Czy twój bohater postanowi ponownie połączyć się z resztą załogi i spróbuje nakłonić do pomocy sprytne małpki, by stworzyć kwitnącą społeczność z udziałem Muzyka, Doktora, Strażnika Leśnego i innych? Czy też podąży ku wolności za wskazówkami zaznaczonymi na mapie skarbów? W jaki sposób twojemu Simowi uda się przetrwać, zależy tylko od ciebie.

– Niezależnie od tego, czy preferujecie spędzać godziny na zbieraniu materiałów do skonstruowania jedynej w swoim rodzaju chatki, czy też poświęcać czas na poskramianie dzików, na wszystkich graczy czeka w The Sims 2 Bezludna Wyspa nowa przygoda. Rozgrywka została doskonale dostosowana do każdej z czterech platform sprzętowych – nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak gracze pomogą swoim Simom przetrwać i rozwijać się na tej pięknej, nieznanej wyspie – powiedział Rod Humble, szef studia odpowiedzialnego za markę The Sims.

Niezależnie od wybranego losu, Simy odwiedzą rozmaite nowe miejsca, od porośniętej bujną roślinnością dżungli, przez mroczne, straszne jaskinie, po zakazane równiny oraz wiele innych. Posiadacze konsoli Nintendo DS™ poza odwiedzaniem nowych lokacji, będą mogli doskonalić umiejętności przeżycia, takie jak: łowienie za pomocą włóczni, rozpalanie ognia czy rozgniatanie robaków, w sześciu zabawnych minigrach. Czy twoje Simy zbierają muszle o niezwykłym kształcie na prezenty dla członków załogi, czy tworzą meble z palmowych liści, czy wznoszą bambusowy szałas – to, co zbierasz i tworzysz zawsze ma ogromne znaczenie!

Gra The Sims 2 Bezludna Wyspa w wersji na Wii™, Nintendo DS™ oraz PlayStation®2 w najbliższy piątek w sklepach. Edycja na PSP® (PlayStation®Portable) ukaże się 2 listopada. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.polska.ea.com/wyspa.

Specyfikacja produktu:

Wydawca: Electronic Arts
Producent: Electronic Arts Redwood Shores
Data premiery: 26 października 2007
(2 listopada – wersja na PSP® (PlayStation®Portable)
Polska wersja językowa: PlayStation®2
Kategoria: Symulacja/Strategia
Klasyfikacja PEGI: 12+

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here