Na Playstation Network zobaczymy prawie czterdzieści odcinków popularnego programu, znanego z BBC. Aby go obejrzeć musimy wejść na specjalny kanała Gran Turismo TV, który będzie dostępny dopiero w przyszłym roku po pojawieniu się gry w sklepach. Na tym nie kończą się niespodzianki. Brytyjska telewizja publiczna zgodziła się na przeniesienie toru testowego z programu do gry. Zadowolony z tej umowy był boss Polyphony Digital, pan Kazunori Yamauchi. Powiedział on: „Jesteśmy pewni, iż gracze będą tak samo podekscytowani jak my kiedy sprawdzą swoje umiejętności na Top Gear Test Track w GT5. Taką samą radość powinny im sprawić poszczególne odcinki Top Gear nadawane w Gran Turismo TV”.

W ten oto sposób dzieło Polyphony Digital stało się jeszcze bardziej smakowitym kąskiem. Żaden fan wyścigów i szybkich samochodów, który posiada Playstation 3, nie powinien przegapić tego tytułu. Szkoda tylko, że w Europie grę zobaczymy dopiero w połowie przyszłego roku. Naszym zdaniem jest jednak na co czekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. I w tym momencie zaczyna sie wspolpraca dwoch gigantow. PS3 i BBC zrobia z GT5 mekke zawodowych kierowcow. Moj tesc, posiadacz wszystkich licencji rajdowych notabene ukonczonych pod czujnym okie swietej pamieci Sobieslawa Zasady juz nie moze sie doczekac samej gry jak i tej niesamowitej uslugi sieciowej! BOMBA!!!

  2. efekt synergii będzie piorunujący, watachy wirtualnych kierowców będą mogły porównać swoje wyniki z wynikami „gwiazd” to wyjdzie grze tylko na dobre . . . gratulacje za pomysł !!!

  3. Hehehe, trzeba przyznać, że pomysł jest genialny. GT5 zapewne właśnie powiększyło liczbę sympatyków, którzy już zacierają ręce na myśl o biciu rekordów Stiga 😀 O ile mnie pamięć nie myli, to nie jest pierwszy raz kiedy Polyphony współpracuje z BBC. W jednym odcinku jechali tym samym autem po tym samym torze, tylko że w innej rzeczywistości 🙂 Ale już nie pamiętam, gdzie (i kto) wykręcił lepszy czas.

  4. slavko—-> o ile mnie pamięć nie myli to kręcili się wtedy po torze F1 w Hiszpanii. A sam pomysł twórców GT5 fenomenalny. Któż nie chciałby się zmierzyć z anonimową legendą czyli Stigiem 🙂 Powinni jeszcze dorzucić „samochód za rozsądną cenę” 😀

  5. Genialne Genialna Gra Genialny program Jeremy Richard i jems ai Stig sa fenomenalni polyphony ja juz nie moge sie doczekac ale Robcie Gran Turismo 5 jak najdluzej Motoryzacja to jedna z Najcudowniejszych rzeczy jakie dal nam Pan BÓG gry tez sa w czołówce hehe a Ja chce Najgenialniejsza gre Wyscigowa taka Wysniona wymarzona Poprostu no Wspaniala:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here