Autorzy tych bardzo dobrych wyścigów nareszcie wypowiedzieli się na temat nowych tras do gry. Z tego co mówili, dowiedzieć można się, iż na Xbox Live zobaczymy zaledwie jedną nową „mapę”. Nie musimy chyba wspominać, że to stanowczo za mało. Nadal możemy jeździć przeszło trzysta samochodami po maksymalnie dziesięciu różnych torach. Mimo to pragniemy was poinformować, że nowością będzie Motegi Speedway. Samotny dodatek na całe szczęście posiada aż cztery różne układy. Możemy ścigać się na pokręconej asaltowej drodze jak i po okręgu niczym w grze NASCAR.

Dodatek kosztuje dość dużo i zastanawiamy się czy w jego przypadku nie czekać na obniżkę ceny. 600 Microsoft Points za jedną trasę? Cenią się panowie z Turn 10. Data premiery Motegi Speedway nie została jeszcze ustalona.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Chyba żartują. Generalnie za niedługo wymienię Forzę na inną grę bo ten tytuł to jakaś porażka. Ilość torów powinna być darmowo skorygowana (darmowymi dodatkami) w miesiąc-dwa po premierze. Tymczasem tówrcy mają graczy głęboko w d. . . i robią łaskę, że dadzą 1 mapke. JEDNĄ. I jeszcze w takiej cenie. Ja podziękuję, a na kolejną część cyklu nie będę zwracał w ogóle uwagi jeżeli nie zapowiedzą tony nowych map (inaczej niż w porównaniu Forzy1 i 2). Żenua. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here