INFORMACJA PRASOWA

Z dumą zapowiadamy najnowszą odsłonę popularnej serii ulicznej piłki nożnej FIFA Street, która powróci w nowej oprawie graficznej ze stylizowanymi na komiksowych bohaterów gwiazdami światowego futbolu oraz z uproszczonym modelem sterowania, umożliwiającym łatwe wykonywanie efektownych trików. Gra FIFA Street 3 ukaże się wiosną 2008 roku pod szyldem EA SPORTS BIG. Powstaje w Vancouver, a prace nad nią prowadzi EA Canada – to samo studio, które stworzyło wiodącą w branży elektronicznej rozrywki grę FIFA 08.

Trzecia odsłona serii FIFA Street to pełna akcji, ekscytująca piłka nożna, która dostarczy niepowtarzalnych wrażeń użytkownikom konsol Xbox 360™ i PLAYSTATION®3. Zabierze ich do niezwykłego świata, w którym największe gwiazdy piłki nożnej zmagają się ze sobą w porozmieszczanych po całym świecie, pulsujących w rytm muzyki miejscach.

W grze wystąpi ponad 250 światowej klasy zawodników reprezentujących 18 najlepszych międzynarodowych drużyn. Każdy ze sportowców zostanie przedstawiony w karykaturalnym stylu, uwypuklającym jego najważniejsze atrybuty. Wszyscy wystąpią we wzorowanych na autentyczne sportowych strojach i będą odznaczać się charakterystycznym stylem rozgrywki oraz unikalnymi zdolnościami. Niezależnie od tego, czy przy kompletowaniu drużyny preferujesz rozwagę, tężyznę fizyczną, płynne zagrania czy potężne bloki, zawsze znajdziesz dla siebie odpowiedniego gracza. Chcesz wyrobić sobie renomę na ulicy? Wybierz specjalizujących się w różnych typach rozgrywki zawodników, a uzyskasz rozmaite możliwości zagrań.

– Całkowicie przeobraziliśmy markę FIFA Street, zmieniając największe gwiazdy futbolu w komiksowych bohaterów przy wykorzystaniu przykuwającego uwagę artystycznego stylu – powiedział Joe Nickolls, producent projektu. – Moc sprzętu nowej generacji umożliwia nam zrewolucjonizowanie serii, czyniąc jej najnowszą odsłonę sportową grą arcade idealną do zabawy w trybie multiplayer. Fani sportu mogą spodziewać się uproszczonego systemu sterowania, który ułatwi wykonywanie spektakularnych akcji i zapewni wspólną zabawę ze znajomymi. Jednocześnie gra wciąż pozostanie wyzwaniem dla bardziej doświadczonych graczy – dodał Joe Nickolls.

FIFA Street 3 wykorzysta ten sam silnik, który zastosowano w cieszącej się dużą popularnością grze NBA STREET Homecourt i połączy go ze sztuczną inteligencją rynkowego lidera, FIFA 08. Gra odznaczać się będzie zaawansowaną animacją i fizyką piłki. Dzięki czułemu i intuicyjnemu systemowi sterowania, który ułatwi wykonywanie niesamowitych trików, przejmiesz pełną kontrolę nad zawodnikami. Wykorzystanie prostej konfiguracji przycisków i gałki analogowej do płynnego łączenia ze sobą poszczególnych ruchów sprawi, że będziesz mógł na setki sposobów wykazać się swoimi umiejętnościami. Napełnij całkowicie nowy Game Breaker, by wykorzystać swoje najlepsze ruchy i pokazać, co naprawdę potrafisz. Przemykaj między obrońcami, odbijaj się od ścian, oddawaj sprzeczne z prawami grawitacji strzały i zdobywaj spektakularne gole.

Twoi zawodnicy będą toczyć zmagania na miejskich podwórkach Ameryki Południowej, azjatyckich dachach, a także na ulicach Europy. Ich grze towarzyszyć będzie zróżnicowana muzyka, w rytm której otoczenie będzie pulsować i ożywać z każdym wykonanym na czas blokiem, widowiskowym trikiem czy też niemożliwym do powstrzymania strzałem do bramki.

Zabierz swoich piłkarskich bohaterów na ulice i sprawdź na czym polega rewolucja w ulicznym futbolu. FIFA Street 3 zadebiutuje na całym świecie na wiosnę w wersjach na konsole Xbox 360™ i PLAYSTATION®3. Gra nie uzyskała jeszcze klasyfikacji wiekowej PEGI. Więcej informacji o grze na www.ea.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here