Zacznijmy od Elektroników i ich The Sims 3. Amerykański wydawca rozesłał informację prasową, z której wynika, że data premiery gry (wyznaczona na 20-go lutego) jest już nieaktualna. Przyczyna opóźnienia i nowa data premiery nie są jeszcze znane. Firma powiedziała jedynie, że w tej chwili zastanawia się nad tym kiedy produkcja ta trafi do sklepów. Tymczasem internetowe sklepy zajmujące się sprzedażą gier podały, iż spodziewają się, że w ten tytuł zagramy w pierwszej połowie tego roku. Czekamy więc na rozwój wydarzeń.

Nie kończymy jednak naszego newsa ponieważ musimy wspomnieć o jeszcze jednej pozycji, która wpadła w poślizg. Jest nią RACE Pro od Atari. Wyścigi przeznaczone dla posiadaczy Xboxa 360 miały zostać wydane 13-go lutego. Ich premiera została jednak przesunięta o tydzień i jak łatwo policzyć, gra do sklepów wjedzie 20-go lutego czyli w dniu, w którym mieliśmy zacząć grać w Simsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Race Pro zapowiada się całkiem nieźle, jako taki przedsmak Forzy 3. Pocieszeniem jest fakt, że wcześniej spodziewane jest demo tej produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here