INFORMACJA PRASOWA

Timeshift jest pierwszoosobowym shooterem z akcją osadzoną w niedalekiej przyszłości. Gracz wciela się w pracownika tajnego programu podróży w czasie, a jego zadaniem jest wykorzystanie możliwości, jakie zostały mu dane, do obalenia despotycznego tyrana – Krone'a. Wyposażony w eksperymentalny kombinezon bohater uzyskuje możliwość kontrolowania czasu. Dzięki możliwości zatrzymywania, spowalniania i cofania czasu rozgrywka nabiera zupełnie nowego wymiaru i oferuje możliwości nieznane dotychczas w tego typu grach.

Timeshift ukaże się 15 listopada, w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł.

Więcej informacji na stronie www.gram.pl/Timeshift.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Średniawka jakich mało. Jeśli miałbym opisać tą grę jednym słowem, to będzie to słowo „monotonia”. Non stop to samo. Taki sobie szuterek bez polotu i bez ambicji. W dodatku zadania, które są stawiane przed graczem obrażają inteligencję każdego, kto ma iloraz większy niż psychicznie chora małpa. Nie skończyłem nawet i nie polecam.

  2. Mcg, demo też mi się podobało. To co miałeś demie masz w pełnej wersji. . . w kółko to samo. Grafika to osobny temat. Tekstury świetne i ostre jak żyleta a już modele obiektów i wnętrz toporne, że proszę siadać. Mogło być fajnie.

  3. No cóż po HL OrangeBox to gniot maxymalny. Nie mam siły w to grać i wolę TombRaidera. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Załuję, że wydałem kasę na to. Szkoda czasu i kasy. Będą lepsze tytuły.

  4. dla mnie również to gniot na którego żal kasy. Grałem w demo to jedna wielka porażka. Jest COD4, będzie ASSASSINS CREED i UNCHARTED DRAKE’S FORTUNE. Naprawde trzeba nei wiedzieć co z kasą robić żeby to kupić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here