Jego słowa, które pojawiły się na łamach japońskiego magazynu Famitsu, przetłumaczyła redakcja serwisu 1Up. Hirai miał powiedzieć: „Jeśli już, to uważamy, że opóźnienie (premiery Home przyp. red.) będzie miało pozytywny wpływ na usługę. Osobiście nie jestem zadowolony z obecnej wersji Home. To bardzo ważny projekt dla PS3. Chcemy się więc upewnić, że dostarczymy najlepszą możliwą treść. Mamy nadzieję, że wszyscy będą wyglądali premiery usługi, która odbędzie się na wiosnę”.

Niezbyt wiele konkretów pojawia się w tekście. Cieszymy się jednak, że Sony nie próbuje wypchnąć niedokończonego produktu za drzwi jeszcze przed końcem roku. Przyznajemy rację bossowi Sony. Home może stać się czymś bardzo ważnym dla posiadaczy Playstation 3. Niech specjaliści pracują nad nim ile się da. Czekamy na wyjątkowy i miejmy nadzieję bardzo dobry produkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. To się okaże czy będzie rewelacyjny. Można wyciągnąć kulę do wróżenia, ale po co :). A co tam zaryzykuje :), uważam, że będzie rewelacyjny :P.

  2. Wow, jak sam Hirai powiedział, że Home na dzień dzisiejszy jest zły, to w rzeczywistości musi być jeszcze gorzej. . . Hmm. . . Beznadziejnie? Albo nie! Może to tylko kolejny nietrafiony pomysł Sony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here