INFORMACJA PRASOWA

Ostatnie hity na zakończenie serii Fajna Cena to:

* Broken Sword: Anioł Śmierci – najnowsza odsłona słynnego cyklu gier przygodowych. Jest to wydanie wzbogacone o poprzednią część serii, Broken Sword: The Sleeping Dragon. Więcej informacji na www.gram.pl/BrokenSword4.

* Scarface: Człowiek z blizną – rewelacyjna gra akcji w stylu GTA, będąca adaptacją kultowego filmu Briana De Palmy z niezapomnianą kreacją Al Pacino. Więcej informacji na www.gram.pl/Scarface.

* Football Manager 2007 – najnowsza odsłona rewelacyjnego cyklu menedżerów piłkarskich. Więcej informacji na www.gram.pl/FM2007.

* Cezar IV – doskonała strategia ekonomiczna w czasach antycznych. Dodatkowo w zestawie Cezar III! Więcej informacji na www.gram.pl/Cezar4.

Każda z wymienionych gier dostępna jest w polskiej wersji językowej i w cenie 49,99 PLN. Zapraszamy do sklepów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tak . . . ale primo, niektóre tytuły mogą się tam już nie pojawić – przepadną. A secundo że nie ma pewności czy to będzie na tyle dobre co Fajna Cena, w końcu tutaj, mieliśmy pudełko premierowe z dodatkami i patchami które wyszły do momentu wydania w Fajnej Cenie i za pół ceny. No nic . . . ja nadal jetem zdania że to była najlepsza seria i będę zły jak nie powstanie coś bardzo podobnego w to miejsce.

  2. Adperson – zgadzam się. Seria była (jest?) znakomita. Na dodatek Krzysiek Kania kusi mnie Managerem 2007. Niby to strasznie skomplikowane, ale jaką radochę bym miał z prowadzenia prawdziwego łódzkiego klubu z Al. Unii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here