Produkcją gry zajmuje się studio Ubisoft Shanghai, które ma do tej pory na swoim koncie hity z serii Tom Clancy's Ghost Recon®, Tom Clancy's Rainbow Six® oraz Tom Clancy's Splinter Cell®. Szefem projektu został Michael de Plater, dyrektor kreatywny Ubisoft, a jej premiera planowana jest na rok 2008. Gra wydana zostanie na konsole następnej generacji.

Akcja gry Tom Clancy's EndWar toczyć się będzie na polach bitew trzeciej wojny światowej, a producenci zapowiadają przełomowe rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji jednostek, grafiki, fizyki oraz animacji. EndWar ma być prawdziwą rewolucją w gatunku gier strategicznych.

Jak stwierdził Serge Hascoet z Ubisoft “Nasi pracownicy są niezmiernie podekscytowani faktem tworzenia kolejnej gry, firmowanej nazwiskiem Toma Clancy. Tom Clancy's EndWar na pewno będzie godnym uzupełnieniem istniejących już serii i pozwoli graczom prowadzić własną armię przeciwko tysiącom innych graczy na ogromnych polach bitew trzeciej wojny światowej.”

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Na dzień dzisiejszy moim zdaniem Ubisoft wyda przez kilka miesięcy najwięcej gier, ale jak na razie wszystkie są genialne Np. Assassin Creed itp. , Ale wróćmy do tematu Tom Clancys Endwar sama gra wygląda smakowicie przeniesiemy się do czasów 3 wojny światowej, czyli technologia i jeszcze raz technologia nie zabraknie wspaniałych wybuchów. Graficzna szata wygląda obiecująco, animacje i sztuczna inteligencja także. Pomysł jest dobry, ale duża konkurencja czeka Np. C&C Tiberium Wars albo Supreme Commander.

  2. lisiec, skąd ta pewność? ubisoft to teraz ścisła czołówka wydawców. po seriach splinter cell, ghost recon i rainbow six mają u mnie kredyt zaufania.

  3. @cujo pewnosc pewnie stad ze po dzis dzien ludzie graja w prawdzie 10letniego stara (wciaz zabija grywalnoscia) i bodajze 5 letniego wc3. Oraz co napawa mnie pesymizmem” zapowiadają przełomowe rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji jednostek, grafiki, fizyki oraz animacji. „a moze zrobili by cos z grywalnoscia i gameplayem?

  4. Może dadzą w tej gierce jakieś idealne połączenie Supreme Commander(Skala działań) z C&C3 (Duża dynamika) to by było idealne połączenie. Sądzę że Ubi Postara się nie zawieść naszych oczekiwań.

  5. Supreme Commander jest grą dobrą, ale uważam, że połączenie z C&C Tiberium Wars było by słabe tym bardziej, że Supreme Commander jest moim zdaniem gorsze. Trzymam kciuki za Ubisoft i mam nadzieję, że coś ciekawego stworzą w swoim studiu i niechaj mają swoje pomysły i nie łączą tych gier, bo mają wiele braków.

  6. JA nie mówiłem o tym żeby zrobić kalke obu gier. Tylko żeby połączyć zalety obu produkcji. Dynamizm C&C3 i skale SC. Bo tempo SC jest naprawdę wręcz szachowe, a jeśli chodzi o pomysły to się nie martw bo na pewno dodadzą wiele od siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here