INFORMACJA PRASOWA

Topseller to seria stworzona z myślą o tych, którzy wolą zrezygnować ze zbędnych bajerów, by móc cieszyć się nowymi grami w jak najniższej cenie. Na początek pojawi się w niej 16 tytułów – Act of War Złota Edycja, Dark Messiah of Might and Magic, Dragonshard, Empire Earth II Złota Edycja, Eragon, F.E.A.R., F.E.A.R.: Extraction Point, Fahrenheit, Joint Task Force, Rise of Nations: Rise of Legends, SWAT 4 Złota Edycja, The Settlers II:10-lecie – Wikingowie, Titan Quest, ToCA Race Driver 3, Tycoon City New York oraz Worms 4: Totalna Rozwałka. Kolejne dołączą do nich już w październiku!

Dodatkowo CD Projekt przygotował jeszcze jedną niespodziankę związaną z serią TOPSELLER. Okładka gry jest zadrukowana obustronnie – na odwrocie ma nadruk identyczny jak wydanie premierowe gry. Dzięki temu każdy, komu bardziej odpowiada „premierowy” wygląd pudełka, będzie mógł łatwo dokonać zmiany!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

    • Ta seria powinna sie nazywac NOTSELLER. . . Takie starocie ze wszyscy juz zdazyli kupic po 3 kopie i zapomniec. . .

      odgrzewane kotlety. . .

      Tak panowie. Tylko zapominacie, że tanie serie są najlepiej sprzedającymi się seriami w Polsce. To że wy macie te tytuły nie znaczy, że wszyscy je mają. Wy to nie wszyscy. Czy to, że te gry są na rynku od kilku do kilkunastu miesięcy to oznacza, że są złe? Ja na przykład nie grałem Fahreheita. A za takie pieniądze chętnie go kupię.

  1. Act of War Złota Edycja, Dark Messiah of Might and Magic, F. E. A. R. , F. E. A. R. : Extraction Point, Rise of Nations: Rise of Legends,Titan Quest,o te tytuły bym uzupełnił kolekcję :)po 39,90 mają być ? czy się mylę ?

  2. Przyłączam się do tego, co napisał Abbalah. Niedawno wyszła jakaś seria po 50-60 PLN. Wtedy miałem do wyboru Fahrenheit i Titan Quest i jak głupek wybrałem to drugie. Teraz żałuję bo za stówkę można nabyć tytana z dodatkiem. Nie ma jednak tego złego bo za te kilka groszy dołożę sobie do kolekcji wspomnianego już Fahrenheita i jeszcze nie będzie świecił okładką z supersellera czy czego tam bo dali dwustronną. Ja tam się cieszę z tego co zaoferował CDP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here