Nie przesadzimy pisząc, że The Force Unleashed zapowiada się na jedną z lepszych gier przenoszących nas do świata Luke'a Skywalker'a, Chewiego i naszych ulubionych szturmowców imperium. Twórcy gry właśnie dali nam możliwość sprawdzenia jak powstaje ten tytuł. Na oficjalnej stronie internetowej LucasArts znajdziemy dwa nowe materiały wideo (developer diaries), które zaznajomią nas z celami jakie wyznaczyli sobie twórcy tego tytułu, wkładem Lucasa w projektowanie gry czy postaciami, które w niej zobaczymy. Link do tych materiałów znajdziecie pod tekstem. Polecamy!

The Force Unleashed – developer diaries

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Trochę gameplay’u pokazali. Całego materiału nie obejrzałem, jako że strasznie wolno się film ładuje, co jest irytujące. To pewnie przez jakość prezentowanych treści – ta jest wysoka. Jednak to co zobaczyłem mogę polecić. Za to zwróciłem uwagę na ładną, prostą i jednocześnie efektowną stronę. Widać, że Flash to przyszłość. A w zasadzie to już teraźniejszość, a później będzie tylko lepiej.

  2. Jestem pod wielkim wrażeniem. Gra prezentuje się na bardzo wysokim poziomie brakuje tylko wieloplatwormowości bo chętnie uruchomił bym go na swoim PC. Z drugiej strony może taniej mi wyjdzie zakup X360 + gra a na PC trzeba koniecznie wydać min. 3. 5 k ( nowy sprzęt). Zapewne po nie długim czasie doczekamy się wersjii PC. Nurtuje mnie pewna drobnostka. Czy wersja na X360 oraz PS3 różnią się graficznie? Tzn. Czy gra wygląda identycznie na obu platwormach?

    • Jestem pod wielkim wrażeniem. Gra prezentuje się na bardzo wysokim poziomie brakuje tylko wieloplatwormowości bo chętnie uruchomił bym go na swoim PC. Z drugiej strony może taniej mi wyjdzie zakup X360 + gra a na PC trzeba koniecznie wydać min. 3. 5 k ( nowy sprzęt). Zapewne po nie długim czasie doczekamy się wersjii PC. Nurtuje mnie pewna drobnostka. Czy wersja na X360 oraz PS3 różnią się graficznie? Tzn. Czy gra wygląda identycznie na obu platwormach?

      Raczej będzie wyglądać identycznie, albo prawie identycznie jak np. było z Lego:StarWars . . . a tak wogóle to nie lepiej na Wii ? Będziesz miał miecz świetlny 😀 specjalnie dodano obsługę Wiimote’a

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here