Pytania związane z datą premiery gry co chwilę rodzą się w głowach graczy, a jej twórcy nie mają zamiaru zaspokoić ciekawości. Wieści udało znaleźć się ostatnio na forum, gdzie nieprzerwanie toczą się dyskusje odnośnie Tortuga: Two Treasures. Okazuje się, że premiera niemieckiej edycji programu odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale 2007 roku.

Informacja nie została oficjalnie potwierdzona, zatem z płaczem powinniśmy trochę zaczekać. Być może pogłoski okażą się nieprawdziwe i Tortuga: Two Treasures przetestujemy wcześniej.

Tortuga przeniesie Cię na piracki statek, umożliwiając przy tym wcielenie się w jego kapitana – Thomasa „Hawka” Blythe. Akcja gry kręci się wokół roku 1660, kiedy to kraje kolonialne zaczynają zatrudniać ludzi zajmujących się ciężkim fachem pirata. Ty także będziesz jednym z nich – aczkolwiek gra umożliwiać ma pełną swobodę działania, nie prowadząc użytkownika za rękę. Będziesz zatem przemierzać Karaiby wzdłuż i wszerz (ponad 400 kilometrów kwadratowych). Jak przystało na postrach mórz, napadać będziesz na kupieckie statki zdobywając przy tym cenne łupy i poważanie w swoim świecie.

Wszelkie morskie i lądowe bitwy są ciekawym elementem programu. Biorąc w nich udział, do dyspozycji będziesz miał granaty, pistolety, a także broń białą. Jegomość Thomas Blythe w razie potrzeby zakradnie się i zaatakuje tyły wroga.

Wszystko to łączy się i tworzy interesującą pozycję z nieźle zapowiadającą się fabułą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here