Pojawił się patch do najnowszej gry ze stajni Bethesda Softworks, w wersji na PlayStation 3. Aktualizacja, podnosząca Fallout 3 do wersji 1.10 naprawia kilka błędów, na które skarżyła się społeczność gry. Ponadto, łatka wzbogaca podróże po Megaton i okolicach o możliwość zdobywania Trofeów.

Patch waży 24 MB i na amerykańskich oraz europejskich konsolach instaluje się automatycznie, jeśli tylko podłączyliśmy swoją zabawkę do sieci. Bethesda obiecała, że łatka dla pozostałych regionów ukaże się już niedługo. Podobnie ma być z wersją patcha przeznaczoną dla Xboksa 360 oraz komputerów osobistych, które najbardziej ucierpiały na zabugowaniu nowego Fallouta.

Samych Trofeów w grze znalazło się 51 – wiernie odwzorowują one Osiągnięcia z wersji na X360, z tą różnicą, że za skompletowanie wszystkich nagród osoby grające na „Chlebaku” otrzymają platynowe Trofeum. Niestety, nawet jeżeli dokonaliście już niektórych rzeczy, to i tak będziecie musieli zrobić to ponownie by zasłużyć na wyróżnienie – funkcja ta bowiem nie działa wstecz.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, co nasz redakcyjny futrzak, Jarek Kot, myśli o najnowszym dziecku Bethesdy, to koniecznie zapoznajcie się z jegorecenzją tejże gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. tak, niewatpliwie jest to powod zeby powrocic do f3 ;]btw brac falloutowa ma f3 wszyscy wiemy gdzie i zagrywa sie w ruskiego fallouta online. mam na to spojrzenie dosc obiektywne jak sadze, ale ten fakt dosc mocno swiadczy o ‚dziele’ beth. cos bym tu jeszcze napisal o tym dzisiejszym super wysokim poziomie gier ale szkoda wzniecac nastepnego flejma – jesli ludzie uwazaja takiego f3 za cudo to niech tak zostanie, ja moge sie conajwyzej z politowaniem usmiechnac 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here