Bethesda Softworks – producent Fallout 3 podpisał umowę z firmą Connect Entertainment. Dzięki tej współpracy trzecią odsłoną słynnej gry będą mogli cieszyć się posiadacze komputerów PC i konsol z Grecji, Cypru Malty, Turcji, Słowenii, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny, Macedonii, Serbii i Czarnogóry. Gra pojawi się także w sprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, Libanie, Jemenie, Egipcie, Arabii Saudyjskiej i kilku innych regionach świata (łącznie w 19 krajach)

My możemy cieszyć się trzecią odsłoną Fallouta już od pewnego czasu i z niecierpliwością oczekujemy dodatku, który przeniesie nas na mroźną Alaskę. Tymczasem zapraszamy do naszej recenzji gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. I dobrze, bo trójka jest bardzo konkretna. Debeściak, który mnie wciągnął na 55 godzin a nie ruszyłem jeszcze górnej połówki terenu (Od Arefu wzwyż) dostepnego w grze. Ogólnie po takim czasie spędzonym z grą jestem wstanie stwierdzić, że Betha wywiązała się z zadania bardzo dobrze.

    • delikatnie mowiac f3 to dla mnie synonim casualizowatosci, wiec nie dziwie sie ze ma toto takie wziecie.

      No jasne, że uproszczenia są, choćby nic nie ważące naboje i możliwość naprawy stuffu u każdego kupca wędrownego oraz większa celność w trybie real time niż w VATS. Ale patrząc na trzecią część ja, jako znawca poprzednich Falloutów (No pewnie, że nie jestem skromny ;), mogę śmiało powiedzieć – Betha dała radę. Jest klimat, są nawiązania do porzednich części, są bardzo dobre zadania poboczne i ciekawy main quest. Również o walce można wiele dobrego powiedzieć szczególnie jak wypadnie na ciebie patrol Enklawy z dwoma Deathclawami na czele. Lovebeer – ciebie nie przekonam boś uparty jest 😉 ale może inni sięgną po trójkę i mając w pamięci klimat poprzedników docenią pracę Bethesdy.

  2. wiesz ja juz mnostwo razy podawalem argumenty dlaczego f3 mnie tak koszmarnie zawiodl. ale co do tego ze inni siegna po 3 zgadzam sie – zreszta napisalem to juz wyzej 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here