Wiadomo, że gra ma zostać wydana w 2008 roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Pewne jest także, że ponownie wcielimy się w bezimiennego „Postal Dude”, który był głównym bohaterem poprzednich części cyklu. Zespół Running With Scissors zapowiada, że w trzeciej części Postala gościnnie wystąpi wiele gwiazd kinowych, a także dziewczyny z rozkładówek Playboya. Fabuła? Narazie twórcy nie zawracają sobie tym głowy, ale zapowiadają, że mają wiele ciekawych i jeszcze bardziej kontrowersyjnych pomysłów na to, jak wkurzyć praworządnych, amerykańskich senatorów.

Do prac nad grą zespół Running With Scissors zaprosił rosyjską Akellę, która oprócz wkładu finansowego pomaga koncepcyjnie i merytorycznie nad produkcją. Wspólnie zdecydowano, że tym razem Postal skorzysta z silnika Source (poprzednia część funkcjonowała na Unreal Engine 2.0). Tym razem gra będzie podobna do Half-Life 2 niźli do Unreal Tournament 2007! O ile w ogóle można o takich „podobieństwach” mówić…

Warto też przypomnieć, że ulubieniec graczy – czyli niemiecki reżyser Uwe Boll zakupił prawa do adaptacji filmowej Postala. Podobno prace idą pełną parą i już w 2007 roku będziemy mogli obejrzeć to „cudo” na ekranach kin. Wszystko jednak wskazuje na to, że tym razem Uwe nawet dobrej obsady nie zaangażuje do ekranizacji. Ogłoszone nazwiska są nieznane i na pewno nie będą bodźcem zachęcającym do wypożyczenia filmu na DVD (zakładam bowiem, że ta „produkcja” śladem swoich poprzedniczek, do polskich kin nigdy nie trafi)!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNarkotyki w komputerze!
Następny artykułXbox 360 jednak bez 100GB

10 KOMENTARZE

  1. Hmm, nie wiem co ludzie mają do tej gry. Owszem w zamiarze ma szokować przemocą, ale dla mnie to dobra gra (prócz tłumików), a zarazem świetny odstresowywacz.

  2. Nie wiem czy to prawda ale. . . (prosił bym połączyć te 2 komentarze, opcja edycji się kłania ;( )”w czerwcu 2006 roku reżyser wyzwał krytyków swoich filmów. . . na pojedynek. Boll, zdenerwowany tym, że ludzie oczerniają jego filmy jeszcze przed premierą, zaproponował tym, którzy wypowiadają się o nich krytycznie, pojedynek, mający odbyć się pod koniec zdjęć do filmu na podstawie gry Postal. Boll w ciągu dwóch ostatnich dni zdjęciowych zaprosi pięciu swoich najbardziej zajadłych krytyków do Vancouver, gdzie będzie kręcony film. Owe osoby będą mogły zagrać epizodyczne role w Postalu oraz wziąć udział w dziesięciorundowej walce bokserskiej z Uwem. ” © wiki

  3. zapewne silnik o takich mozliwościach w kwestii fizyki przyda sie grze. Wyobraźcie sobie te wspaniale odbijające się od ścian głowy. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here