W przeszukiwanym pokoju 17-letniego Adriana funkcjonariusze natknęli się na nietypową plantację. O jej nietypowości stanowiła jednak nie ilość znalezionych roślin (znaleziono 2 krzaki), ale miejsce w którym były hodowane. 17-latek swój ogródek założył wewnątrz obudowy komputera.

Urządzenie było podłączone do prądu, jednak działający wewnątrz wentylator nie chłodził podzespołów komputera, tylko dostarczał świeżego powietrza uprawie. Światło dostarczała umieszczona w obudowie jarzeniówka. W słoiczku stała woda aby utrzymać wilgotność, a dla zatrzymania ciepła wszystko było dokoła wysłane aluminiową folią.

Młodzieniec trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za uprawę konopi grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

17 KOMENTARZE

  1. Już to widzę. . . A w telewizorze co hodował?A wiecie jak się nazywa cygan sprzedający pirackie płyty ?Cd-Rom(wiem że żart oklepany, ale niektórzy mogli tego jeszcze nie słyszeć)

  2. A jak by tak zrobić akwarium z Obudowy komputerowej i rybek napuścić :):) Chłodzenie kompa by było:):) system WC. Dwie roślinki chmm. . . wiedziałem, że SLI się kiedyś pszyda :P. A tak wogóle to fajnie to wygląda 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here