Gdyby ktoś nas obudził w środku nocy i kazał odpowiedzieć na pytanie czy Ubisoft już od dawna oznacza swoje gry tymi trzema magicznymi słowami, to byśmy powiedzieli, że tak. Okazuje się, że dopiero na targach w Lipsku, firma z Redmond ogłosiła, iż francuski wydawca dołączył między innymi do Midway, 2K Games, Electronic Arts, Activision, LucasArts, Atari czy SEGA. Pierwszą grą Ubisoftu wydaną już pod banderą „gier dla windows” będzie The Settlers: Rise of an Empire.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Chodzi o wyjątkową troskę, którą zapowiadano jeszcze przed premierą Games for Windows. Póki co wygląda ona dość średnio – premiery Halo 2 i Shadowrun, dość słabo radząca sobie z grami Vista, cuda z DirectX, czy trzeba jeszcze coś dodawać?

  2. Przynajmniej MS podjął inicjatywę, by poprawić sytuację graczy PCtowych (która, moim skromnym zdaniem, nie jest mimo wszystko wcale zła) – dajmy im jeszcze trochę czasu. Na razie jedyne, co w Games for Windows naprawdę mnie irytuje to to „śliczne logo”, które potrafi oszpecić każde pudełko z grą – szczególnie, jeśli kolorystyka pudełka jest ciemna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here