Informacje, które za chwilę przeczytacie powinny się pojawić w nowym numerze Official Xbox Magazine. Internet jak zwykle jest jednak szybszy od papierowych wydawnictw. Zanim w waszej skrzynce pojawi się gazeta czy przejrzycie ją w salonie prasowym, wszystkiego dowiecie się na Valhalli.

W drugiej części Vegas znajdziemy jedenaście nowych broni i tyle samo nowych map, przeznaczonych do zabawy w trybie multiplayer. W akcji sprawdzimy również dwa nowe tryby gry sieciowej. Znacznej poprawie ulec ma inteligencja przeciwników. Do boju poprowadzić możemy również żołnierza-kobietę, co w poprzedniej odsłonie serii nie było możliwe. Wszystkie przerywniki filmowe w całości wygenerowane zostaną przez silnik gry. Na konsolach zobaczymy również większą liczbę FPSów a na usłudze sieciowej Microsoftu przybędą opcje wyszukiwania gier (zapewne z odpowiednimi filtrami) i możliwość dołączania do nich w dowolnym momencie.

Trzeba przyznać, że Ubisoft zdradził niezbyt wiele ciekawych informacji. Do premiery tego tytułu na pewno dowiemy się jeszcze o kilku nowościach. Przewidywany termin pojawienia się gry w sklepach to pierwszy kwartał przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here