Produkcja ta adresowana jest do ‘casual gamers’ a w zasadzie do pewnej części tej grupy – do kobiet. W grze musimy wychować niemowlę i opiekować się nim kiedy dorasta. Jednym słowem jest to nowoczesne Tamagotchi tyle, że zamiast psa czy kurczaka opiekujemy się niemowlakiem. W tej chwili na temat gry w zasadzie wiemy tylko tyle, co już napisaliśmy.

Dodamy tylko, że w Internecie będziemy mogli wymieniać się ubrankami dla naszych pociech. Ubisoft tak opisuje tak komentuje tą bardzo ciekawą produkcję: „Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaoferowania młodym dziewczynkom linii gier, które dają im szansę poszerzenia ich hobby i zainteresowań przez interaktywne, kreatywne przeżycia”. My tej pozycji nie ruszymy. Nie jesteśmy fanami przewijania i sprzątania pachnących „niespodzianek”. Nawet jeśli są wirtualne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. He He nie ma tak dobrze. Tu się objawiają cienie pracy recenzenta gier. Jak dostaniecie do recenzji to ktoś będzie musiał usiąść i pograć, a potem skrobnąć tekst. Praca nie może się składać z samych przyjemnych obowiązków 😛

  2. Ciekawie to brzmi/wygląda, że ktoś nie ma zdania w sondzie. Czyli domyśla się, że może być tatą/mamą ale nie jest pewien? nieźle

  3. Heheheheh, dla kogoś, kto ledwie przeżył 3 pierwsze lata ze swoim „Imagine Babyz” na realu, zagranie w ta gierkę, to tak jakby w wieku 33 lat dostać wezwanie do armii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here