INFORMACJA PRASOWA

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej z napisami. Cenę UFO: Extraterrestrials ustalono na przystępnym poziomie 49,90 złotych.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli, jak w akcji sprawuje się to iście old-schoolowe UFO, przygotowaliśmy oficjalny film z działań globalnych i zarządzania bazą.

Do pobrania pod tym adresem:

http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1196

UFO: Extraterrestrials to:

Połączenie strategii i misji taktycznych w duchu klasycznej serii UFO.
Doskonała sztuczna inteligencja wrogów.
Interaktywne lokacje i możliwość przestrzeliwania się przez ściany.
Rozwój technologii i broń prototypowa.
Konieczność zatrudniania naukowców i inżynierów.
Badanie obcych, lepsza broń, pancerze, granaty i apteczki.
Rozbudowa bazy oraz zakup wyposażenia.
Zaawansowana UFOpedia zawierająca informacje o obcych i nie tylko.

OPIS GRY:

W roku 2023 odległa planeta Esperanza została skolonizowana przez załogę statku Magalhaes. Dwa lata później ziemskie instalacje zostały zaatakowane przez maszyny obcych. Wkrótce okazuje się, że również Ziemia została podbita przez żądnych krwi najeźdźców z kosmosu. Przejmij kontrolę nad drużyną wyspecjalizowanych żołnierzy i kontratakuj! Masz do dyspozycji lekkie i ciężkie wozy bojowe, roboty oraz jednostki powietrzne. Odbij najpierw planetę Esperanza z rąk obcych, a później ruszaj na ratunek Ziemi!

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2096
– Oficjalna strona: http://www.ufo-extraterrestrials.com/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2096

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Hmm ja nie gralem wprawdzie ale jestem tak samo ciekaw czy jest dobre. Oceny do spektakularnych nie naleza – w okolicac 6 – 7 / 10Metacritic – 68% http://www.metacritic. com/games/platforms/pc/u. . . ials?q=ufoI pare recek http://www.strategyinformer. com/pc/ufoextrater. . . eview.html http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=79786Moze to pomoze ci okreslic sie czy jestes zainteresowany. Hmmm co ciekawe ponoc jest scena modderska kolo tego tytulu. Z tego co widze mody sprawiaja ze gra z niezlej robi sie doskonala. Moze trzeba sie bedzie zastanowic nad tym ufo.

  2. Tylko ten czas. . . Mam wrażenie jakbym w to grał. Wydaje mi się, że ta gra była kiedyś darmowym projektem opartym o silnik Q2 chyba. . . teraz przekształcili to w komercję :)W międzyczasie wyczaiłem, że jest takie coś jak Open TTD 🙂 Czyli zmodernizowany Transport Tycoon Deluxe, działający prawie na każdym OS 🙂

    • W międzyczasie wyczaiłem, że jest takie coś jak Open TTD 🙂 Czyli zmodernizowany Transport Tycoon Deluxe, działający prawie na każdym OS 🙂

      to jest TTD z „wykradzionym kodem” = TTD zostało zdeasemblowane i przepisane z ASM na C. Do uruchomienia wymaga plików z TTD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here