W zasadzie nie są to nowe pady a po prostu dwa nowe kolory sprawdzonych kontrolerów. Podejrzewamy, że nie podbiją one serc mężczyzn, ale mogą się idealnie nadać na przynętę na kobiety, które chcemy zainteresować elektroniczną rozrywką. Pierwszy z nich jest różowy a drugi błękitny. Niestety firma z Redmond nie powiedziała kiedy trafią one do sprzedaży i nie potwierdziła możliwości dodawania ich do kartonów z konsolą. Na łamach serwisu Kotaku powinniście móc obejrzeć je na fotkach. Aby pofrunąć po internetowych łączach kliknijcie w te dwa słowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. A już myślałem, że to jakaś odpowiedz Xbox’a na nowe pady do PS3. A tak swoją drogą. nie wiecie kiedy mają się pojawić nowe kontrolery do PS3. Chodzi mi o kształt/wygląd? Miały być coś na wzór rogala. http://www.ps3planet. org/images/stories/e3-ps3-pad_l. jpg

  2. Jak ja dobrze pamietam to te PADy o ktorych mowisz mialy pierwotnie byc nowymi kontrolerami PS3 ale pomysl zostal calkowicie porzucony na rzecz znanego juz Dual Shock’a – bardzo dobrze zreszta zrobili, po co kombinowac cos nowego skoro juz mamy kontroler niemal doskonaly. Zreszta jak spojrzysz na date zdjecia to widac wyraznie – 2005.

  3. Pamietam, że miały zostać wprowadzone tylko nie wiedziałem dlaczego zrezygnowano z tego pomysłu. Nowy wygodny pad to jakby nie patrzeć, argument( przynajmniej dla mnie) za przesiadką z PS2 na PS3. Dla mnie osobiście najwygodniejszy pod to ten od pierwszego X (potem go troche popsuli i wprowadzili troche mniejszy) Pad do PS2 byłby idealny jak by go tak o 10-15% zwiekszyli, bo dla mnie był idealny kilka lat temu, to teraz zdaje się być z deczko przymały. taka moja refleksja:-)

  4. Ludzie krytykowali prototyp pada „bumerang” dla PS3 (jego ksztalt) ,a nikt nigdy go nawet w dloni nie trzymal. A w padach chodzi o wygode dla gracza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here