INFORMACJA PRASOWA

Zestaw zawierający uznane na świecie bestsellery – UFO: Kolejne Starcie, UFO: Decydujące Starcie oraz UFO: Aftermath – Bitwa o Marsa trafi do sprzedaży już 24 sierpnia w polskiej wersji językowej z napisami. Bliższe informacje o cenie gry ujawnione zostaną już wkrótce.

UFO: Trylogia to:

UFO: Kolejne Starcie, UFO: Decydujące Starcie i UFO: Afterlight – Bitwa o Marsa – teraz w jednym pakiecie!
Połączenie strategii globalnej i misji taktycznych.
Bogate drzewo technologiczne.
Szeroki wybór broni i sprzętu.
Opcje dyplomatyczne i różne możliwości rozwoju fabuły.
Elementy RPG, wpływające na rozwój żołnierzy.
Kilka klas postaci, z odmiennymi atrybutami i umiejętnościami.
Możliwość zmiany ukształtowania terenu planety.
Prosty w użyciu interfejs użytkownika.
Misje we wnętrzach i plenerach.
Realistyczne efekty fizyczne.
Zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników.
Możliwość wykorzystania umiejętności psionicznych żołnierzy.

OPIS GRY:

Pełna trylogia UFO firmy Altar Interactive – teraz w jednym, unikatowym pakiecie! Skompletuj swoją drużynę komandosów, zdecyduj o ich wyposażeniu i wyrusz na niebezpieczną misję! Staniesz do boju z najbardziej dziwacznymi stworzeniami, jakie kiedykolwiek widział kosmos i stoczysz walkę na śmierć i życie z międzygalaktycznym zagrożeniem. Trzy, fantastyczne gry z serii UFO, składające się na ten pakiet to połączenie strategii i taktyki, które spotkało się z uznaniem graczy na całym świecie. Do boju!

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2669
– Strona oficjalna: http://www.ufo-afterlight.com/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2669

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Niestety te gry to niewypały 😉 Nie równają się z Ufo Enemy Unknown z lat 90. Znacznie lepiej zaopatrzyć sie w U:EU w wersji na winde 😉

  2. Mawek – gralem w ktores z tch gier i niestety podzielam poglad ze nie dorownuja pierwowzorom. Graficznie – nie tyle zle co nudno, gra nie wciaga tak jak oryginalne Xcom. Nie wiem tyle lat minelo – moglby ktos zrobic sensownego „spiritual ancestor” dla tej serii. . . Ehhh brakuje mi MicroProse. . . Chce gier takich jak kiedys – 10 mega a frajdy co niemiara – a nie to co dzisiaj 15GB i wydmuszka. (i nie – nie jest to tylko nostalgia – to sa fakty)

  3. Gunj, kapitalnie to ująłeś. Kiedyś jedna dyskietka i fun na tygodnie. . . wiadomo, że liczy się pomysł na grę a nie „sama” gra (czyli wykoksowana grafika itp. ) – nie będę ciągnął tego bo wszyscy wiedzą o co chodzi. Pamiętacie, jak chwalono się w wielu nowych grach hasłami: „możliwość wysadzania murów” i „niszczenia otoczenia” – nowość! A tutaj, popatrzmy. . . taki U:EU i wszystko tam jest. Hmm. . . 🙂 Co śmieszniejsze nikt wtedy się tym nie chwalił (przynajmniej ja nie pamiętam).

  4. Grałem we wszystkie te części, po czym sciagnalem enemy unknown w wersji windowsowej. Pykam w wolnych chwilach do dziś. Po tylu latach nic sie nie zmienilo – zjada twoj wolny czas z niewiarygodną prędkością 😉

  5. Nie rozumiem, w czym problem zrobić prawdziwy remake serii X-Com? Ktoś musi mieć prawa do starych Ufoków. Jak dla mnie mogą zrobić po prostu czystą konwersje na nową grafikę, plus dodatkowe elementy , których brakowało w pierwowzorze (a wogóle coś brakowało? 🙂 ). Tak jak to było z reedycją Settlersów 2, taka sama gra, bez modyfikacji poza grafiką, a jak cieszyła. A jak tak dalej bedziemy czekać, to w końcu fani się wkurzą i sami przerobią stare Ufoki na nową szate graficzną i producenci stracą szansę na wskrzeszenie legendy. Wasza strata.

  6. jest coś takiego jak remake serii X-Com – UFO: Extraterrestials. Zrobione przez fanów, oparte na prawie identycznej mechanice jak Enemy Unknown, grafika 2D/rzut izometryczny. . . i się niestety nie umywa. Lepiej po prostu przyjąć, że „to se ne wrati”, przeboleć i żyć dalej. A te czeskie UFOki nie są takie tragiczne – zwłaszcza druga i trzecia część. Można pograć, to już nie ta klasa, ale kilka dni można się pobawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here