Pomimo tego, Unreal Tournament 3 raczej nie pojawi się w tym roku w europejskich sklepach. Dlaczego? Tłumaczy sam Mark Rein: „W tej chwili jesteśmy bardzo bliscy wydania ‘release candidate'. Tę wersje powinniśmy mieć gotową do końca tygodnia. (…) Uważamy, że istnieje dość duża szansa na to, że UT3 wyjdzie w tym roku. Nie wiem jednak jak to będzie z Europą. Jej problemem jest to, że proces certyfikacyjny trwa tam dość długo. Testują wiele różnych wersji językowych w wielu różnych krajach. Wątpię więc by do końca roku gra wyszła na Starym Kontynencie. Trzymamy jednak kciuki i wypatrujemy tego, co się stanie”.

Jednocześnie Rein zachęca graczy by uzbroili się w cierpliwość i wypatrywali wersji na PS3. Ta ma być dopracowana pod każdym względem. Przedstawiciel Epic sam nie mógł się nadziwić, że w testowej wersji wykryto bardzo małą liczbę błędów. Swoje wypowiedzi podsumował krótkim „Idźcie zagrać w ten tytuł!”. Panie Rein bardzo byśmy chcieli, ale mieszkamy w Europie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nawet jeśli nie pojawi sie w Polskich sklepach to zawsze można z Ameryki sprowadzić, w końcu PS3 nie jest podzielone na regiony. 😀

    • Zawsze mogą Ci przygotwać taką niespodziankę jak w przypadku dema Uncharted 🙂

      O tak! Myslalem, ze sasiedzi sie zleca, tak klalem na skurczybykow. Demo z blokada regionalna, tego jeszcze nie bylo. Poprawilem sobie humor w piatek kupujac CoD4. Cos pieknego. „8”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here