Przed wami kolejny, trzeci już obrazek-zagadka. Mamy nadzieję, że bez problemu odgadniecie z jakiej gry pochodzi. Wystarczy odrobina sprytu. Chyba warto się troszeczkę pomęczyć i mieć szansę na główną nagrodę. Obyście zdobyli jak najwięcej punktów. Dzisiejsza zagadka będzie odrobinę prostsza niż poprzednie. Jeśli macie jakieś wątpliwości – zapraszamy pod ten adres.

Odsłaniamy pierwszy fragment obrazka, a wy, szanowni czytelnicy już możecie zgadywać cóż to jest za gra. Pamiętajcie jednak, że możecie oddać tylko jeden głos (Zabrania się edytowania postów, w których podana jest odpowiedź. Wyedytowane posty nie będą brały udziału w przyznawaniu punktów). O godzinie 20 odsłonimy kolejny fragment grafiki, a o 22 jeszcze jeden. Miłej zabawy Wikingowie. Mamy nadzieję, że już za kilka godzin komuś uda się „capnąć” pierwsze punkty.

Aktualizacja: Nadal nie wiecie co znajduje się na obrazku? Zgodnie z zapowiedzią dodajemy kolejną fotkę. Powodzenia! Ostatnia aktualizacja o godzinie 22. Zostańcie z nami.

Aktualizacja: Wkleiliśmy trzeci obrazek. W serwisie znajdziecie też drobną podpowiedź (szukajcie w newsach). Rozwiązanie o północy!

Aktualizacja: Zapowiadaliśmy łatwiejszą zagadkę i rzeczywiście zadanie nie okazało się dla was skomplikowane. Grą-zagadką był Star Wars Episode I: Racer. Znakomita większość z Was odpowiedziała poprawnie. Zadanie było na tyle proste, że postanowiliśmy dać tylko jedną podpowiedź (zmieniona grafika w newsie), ale i gros odpowiedzi i tak udzieliliście zanim ruszyliśmy z podpowiedzią!

Zakończyliśmy zatem kolejny konkursowy dzień. Zapraszamy jutro.

japko 5 punktów
jabcook 2 pkt.
kregan 2 pkt.
gothel 2 pkt.
jckpix_pl 2 pkt.
widmo 2 pkt.
mawek 2 pkt.
incubus 2 pkt.
human 2 pkt.
m461k 2 pkt.
rinqem 2 pkt.
koral 2 pkt.
terdex 2 pkt.
freak 2 pkt.
bredo 2 pkt.
zwiechu 2 pkt.
wujo444 2 pkt.
jarekols 2 pkt.
szkatula 2 pkt.
koopa 2 pkt.
bertol 2 pkt.
krisk 2 pkt.
kretone 2 pkt.
ice 2 pkt.
splinter633 2 pkt.
razor 2 pkt.
Cienias 2 pkt.
pablo 2 pkt.
egil 2 pkt.
bezimienny 2 pkt.
vector 2 pkt.
filipf3 2 pkt.
jarek17x 2 pkt.
trebor 2 pkt.
spawn 2 pkt.
graczpl 2 pkt.
wyznawca 2 pkt.
silent 2 pkt.
barto 2 pkt.
obcy 2 pkt.
robber 2 pkt.
verbatim 2 pkt.
g0m0r 2 pkt.
gidek666 2 pkt.
qui_din 2 pkt.
wxdxa 2 pkt.
wysocki 2 pkt.
gienek55 2 pkt.
mateuszx20 2 pkt.
michalmax5 2 pkt.
makowsky 2 pkt.
bossmasters 2 pkt.
stanosky 2 pkt.
maciejmatczak 2 pkt.
flashman 2 pkt.
paulettino 2 pkt.
twilitekid 2 pkt.
kondzior 1 pkt.
coxy 1 pkt.
oliwin 1 pkt.
tomekt1 1 pkt.
dfox 1 pkt.
opalen 1 pkt.
florek1916 1 pkt.
mod 1 pkt.
tomkaslo 1 pkt.
kozio84 1 pkt.
mr_hyde 1 pkt.
frickenchicken 1 pkt.
mada 1 pkt.
slavko 1 pkt.
ryshard 1 pkt.
lukejadi 1 pkt.
dziki_dziku 1 pkt.
tristan 1 pkt.
dazz007 1 pkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

104 KOMENTARZE

 1. Acha. . . czyli zmieniając ze Star Wars Episode 1 Racer na Star Wars Episode I: Racer, a zatem edytując posta w 40 sekund po zatwierdzeniu go, wyeliminowałem sam siebię z możliwości otrzymania punktu?

 2. Gratuluję V. Tutaj muszę się z Wami zgodzić. Japko powinien dostać co najmniej 5 punktów, bo nie oszukujmy się, ogromną większość naprowadził na dobrą odpowiedź lub po prostu dał sobie ją sobie skopiować. Mimo, że napisał post o 20:00, czyli być może chciał 3 punkty tylko dla siebie, to nie należy się tym przejmować i apeluję do V. żeby dać mu 6 punktów zamiast 5. Tak z czystej życzliwości. . .

  • Gratuluję V. Tutaj muszę się z Wami zgodzić. Japko powinien dostać co najmniej 5 punktów, bo nie oszukujmy się, ogromną większość naprowadził na dobrą odpowiedź lub po prostu dał sobie ją sobie skopiować. Mimo, że napisał post o 20:00, czyli być może chciał 3 punkty tylko dla siebie, to nie należy się tym przejmować i apeluję do V. żeby dać mu 6 punktów zamiast 5. Tak z czystej życzliwości. . .

   A ja apeluje do przestrzegania regulaminu, w którym jest wyraźnie opisana punktacja. Tak z czystej uczciwości. . . PS: I uczmy się czytać ze ZROZUMIENIEM!!!

   • A ja apeluje do przestrzegania regulaminu, w którym jest wyraźnie opisana punktacja. Tak z czystej uczciwości. . . PS: I uczmy się czytać ze ZROZUMIENIEM!!!

    A ty nie bądź taka wiśnia co zazdrości punktów. Gościu dał z 80 osobom punkty, a ty się jeszcze wkurzasz, żeby Mu bonusa nie dać. Weź wyluzuj- TV LCD FULL HD nie jest tego wart.

  • trochę to przykre jak wszyscy kopiują :/ ktoś powiedział, że moja odpowiedź była dobra? no ale nic, nie gniewam się, dostałem +3 punkty i to ma sens.

   napisał post o 20:00, czyli być może chciał 3 punkty tylko dla siebie

   Należy mi się 5 punktów, bo odpowiedziałem po drugim obrazu, od razu mnie naprowadził, szczególnie że grałem w tą grę i bardzo ją lubiłem. Nie chciałem 3 punktów dla siebie, napisałem od razu bo za to miał być bonus 3 punkty (za odgadnięcie jako pierwsza osoba).

 3. Mam nadzieję, że teraz widzicie, dlaczego postanowiłem zmienić regulamin w trakcje trwania konkursu. Wydaję mi się, że teraz dokładnie widać, o co mi chodziło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here