Wczoraj zgodnie z obietnicą pokazaliśmy wam obrazek dość łatwy do rozszyfrowania. Dziś zwiększamy więc poziom trudności, choć nie ukrywamy, że osoby spostrzegawcze mają sporą szansę poznać tytuł-gry zagadki już w pierwszej aktualizacji konkursu. Spójrzcie więc na konkursowego screenshota i powiedzcie – jaka to produkcja?

Pamiętajcie, że możecie oddać tylko jeden głos, a o godzinie 20 odsłonimy kolejny fragment grafiki, a o 22 jeszcze jeden. Miłej zabawy Wikingowie.

Przypominamy, że głosujecie pod naszym konkursowym newsem, dopisując do niego komentarz. Kolejne odsłony zabawy będą się pojawiały w formie aktualizacji konkursowego newsa na dany dzień. Chwilę po północy opublikujemy poprawną odpowiedź, odsłonimy całą grafikę, a do tekstu wstawimy listę osób, które zdobyły punkty.

Aktualizacja: Oto pierwsza podpowiedź dla osób tak bardzo pochłoniętych graniem, że nie zdążyły jeszcze oddać głosu. Czytelnicy, którzy wciąż nie są pewni o jaką grę chodzi mają natomiast dodatkowy czas na zastanowienie się i oddanie głosu. Kolejna aktualizacja oczywiście o dziesiątej.

Aktualizacja #2: Przed wami kolejna aktualizacja konkursu, w której znajdziecie nowe, odsłonięte fragmenty obrazka. Do północy możecie dodawać swoje komentarze pod treścią newsa.

Aktualizacja #3: Dzisiaj szybko pokazaliście, że gry nie mają przed wami tajemnic. Zagadka została błyskawicznie rozwiązana i dlatego też jutro spróbujemy delikatnie zwiększyć poziom trudności zabawy. O osiemnastej zobaczyliście obrazek z gry kill.switch. Za kilka chwil pod treścią newsa zobaczycie aktualne wyniki konkursu.

japko 11 punktów
barto 6 pkt.
graczpl 6 pkt.
jabcook 5 pkt.
kregan 5 pkt.
rinqem 5 pkt.
m461k 5 pkt.
widmo 5 pkt.
bezimienny 5 pkt.
zwiechu 5 pkt.
wujo444 5 pkt.
jarekols 5 pkt.
szkatula 5 pkt.
koral 5 pkt.
terdex 5 pkt.
freak 5 pkt.
incubus 5 pkt.
gothel 5 pkt.
jckpix_pl 5 pkt.
koopa 5 pkt.
bertol 5 pkt.
krisk 5 pkt.
kretone 5 pkt.
splinter633 5 pkt.
razor 5 pkt.
egil 5 pkt.
vector 5 pkt.
filipf3 5 pkt.
jarek17x 5 pkt.
obcy 5 pkt.
robber 5 pkt.
verbatim 5 pkt.
g0m0r 5 pkt.
gidek666 5 pkt.
qui_din 5 pkt.
wxdxa 5 pkt.
gienek55 5 pkt.
michalmax5 5 pkt.
bossmasters 5 pkt.
stanosky 5 pkt.
maciejmatczak 5 pkt.
flashman 5 pkt.
paulettino 5 pkt.
dfox 4 pkt.
makowsky 4 pkt.
Cienias 4 pkt.
dazz007 4 pkt.
tomkaslo 4 pkt.
bredo 4 pkt.
kozio84 4 pkt.
gulczkwas1 4pkt.
dziki_dziku 4 pkt.
trebor 4 pkt.
slavko 4 pkt.
oliwin 4 pkt.
coxy 3 pkt.
mr_hyde 3 pkt.
himashu 3 pkt.
filutek132 3 pkt.
wyznawca 3 pkt.
nofink 3 pkt.
Niewidzialny 3pkt.
ringod 3 pkt.
lipton 3 pkt.
heniu4 3 pkt.
why_so_serious 3pkt.
dboss 3 pkt.
dziki 3pkt.
drosophilia 3 pkt.
raf_gar 3 pkt.
posiek 3 pkt.
beton15 3pkt.
jerekpl 3pkt.
kubster 15 3pkt.
mawek 2 pkt.
human 2 pkt.
tomekt1 2 pkt.
ice 2 pkt.
ryshard 2 pkt.
Cienias 2 pkt.
pablo 2 pkt.
spawn 2 pkt.
silent 2 pkt.
wysocki 2 pkt.
mateuszx20 2 pkt.
whateva 2 pkt.
viperson 2 pkt.
daroku 2pkt.
totumfacki 2 pkt.
twilitekid 2 pkt.
fakir188 2 pkt.
tomekt1 1 pkt.
opalen 1 pkt.
florek1916 1 pkt.
mod 1 pkt.
frickenchicken 1 pkt.
mada 1 pkt.
lukejadi 1 pkt.
tristan 1 pkt.
dazz007 1 pkt.
kondzior 1 pkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

112 KOMENTARZE

 1. Ktokolwiek zrobił ten konkurs trochę bardzo nie pomyślał:/ wystarczy zobaczyć na te wszystkie komentarze. Wiedza o grach absolutnie nie jest potrzebna. Można by było wysyłać odpowiedzi np na mail czy coś. Ale ten sposób jest najbardziej bezsensowny. Jak widać „japko” jest świetny w te klocki świadczą chociażby wszystkie te komentarze pod jego. Od razu dajcie mu ten TV niech się chłopak cieszy zasłużył na to w pełni. A następny konkurs zróbcie jak trzeba. P. S. Przepraszam za offtop ale to jest strasznie żenujące i nie miałem gdzie indziej tego napisać.

  • ja myślę że na obrazku jest RTCW 😉

   . Jak widać „japko” jest świetny w te klocki świadczą chociażby wszystkie te komentarze pod jego. Od razu dajcie mu ten TV niech się chłopak cieszy zasłużył na to w pełni. A następny konkurs zróbcie jak trzeba. P. S. Przepraszam za offtop ale to jest strasznie żenujące i nie miałem gdzie indziej tego napisać.

   Niby dlaczego japko miałby wygrać albo już chcesz mu wręczyć TV plus uścisk dłoni prezesa skoro:Sześciu czytelników, którzy na swych „kontach” zgromadzą największą liczbę punktów zaprosimy do wielkiego finału, w którym zagrają o naszą główną nagrodę. Myślę że powinni niektórzy trochę nabrać chilloutu bo pod konkursami jesteście często bardzo przykre ludziska także dla siebie nawzajem, a ty mada masz ostatnio klawiaturę szybszą niż pomyślunek. I to jest właśnie strasznie żenujące :/ a ty udzieliłeś innej odpowiedzi —numer 1. dlatego wściekasz się na japko?

 2. Jeśli ktoś zauważy jakikolwiek błąd w punktacji proszę go zgłaszać do mnie. Wszystko sprawdzamy, ale najlepiej będzie jeśli każdy też będzie zliczał punkty. W razie niejasności wszystko mamy „na papierze” i można sprawę wyjaśnić.

  • trochę ta zagadka za prosta była, znaczy za łatwo było wpaść na fotke na pewnym polskim portalu 😛

   A co to za uzasadnienie? Najpierw trzeba wiedzieć pod jakim tytułem szukać, a to już jest niekoniecznie takie łatwe samo w sobie.

 3. Super nie dostałem 3 punktów (nie będę się rozwodził czemu kto wie ten wie) choć nie złamałem regulaminu( moja odpowiedz była związana bezpośrednio z konkursem jak to jest w regulaminie) a moje działanie było całkowicie zamierzone ponieważ chciałem pokazać bezsensowność sposobu podawania odpowiedzi, temat ten był już poruszany ale nikt z redakcji nie zwrócił na to uwagi. Jeżeli w trakcie trwania konkursu można zmieniać sposób przyznawania punktów to czemu nie sposób podawania odpowiedzi? Proszę o ustosunkowanie się redakcji i pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here