Gamepsot donosi, że Blizzard planuje wydawać przynajmniej jeden dodatek na rok do World of Warcraft. Najlepiej sprzedająca się internetowa gra RPG w historii posiada już siedem milionów graczy, których jednak coraz trudniej zadowolić. Dzięki gigantycznym przychodom ze sprzedaży i stałych opłat abonamentowych, firma może sobie pozwolić na ciągłe tworzenie nowych treści.

Serwis donosi również, że nowy dodatek do gry, The Burning Crusade, nie wkroczył jeszcze w fazę beta testów. Blizzard nie sprecyzował daty premiery, sugerując jedynie, że nastąpi ona przed końcem tego roku. Dodatek zawierać będzie nowe obszary do rozgrywki, dodatkowe areny oraz dwie nowe rasy postaci.

Jest wielce prawdopodobne, że rozszerzenie trafi do sklepów na gwiazdkę. Gamespot uważa, że jeżeli faktycznie tak będzie, może to być precedens na następne lata. Optymizm serwisu gasi reprezentant firmy, który mówi, że „…cykl developerski jest na tyle złożony, że nie zawsze będziemy wyrabiali się na czas z planowanymi premierami”.

Równocześnie Paul Sams z Blizzarda poinformował, że firma pracuje nad czterema tytułami, z których jeden czymś „naprawdę dużym”. Na szczegóły trzeba będzie jednak poczekać do przyszłego roku.

Fani sądzą, że może chodzić m.in. o kolejną część Starcrafta. Na początku tego roku w ramach żartu z okazji pierwszego kwietnia Gamespot zamieścił informację o planowanej premierze World of Starcraft, która została podchwycona przez liczne serwisy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułII Wojna po raz kolejny
Następny artykułDziki Konkurs!

16 KOMENTARZE

  1. A ja jestem pewien, że następna gra będzie miała w tytule *World of*. Blizzard chyba robi dobre gry (IMO – robi gry średnie ;). . . Ale, nie wiadomo jak bardzo chcieli by zrobić Starcraft’a 2 czy Warcrafta 4. I tak kasa będzie dla nich najważniejsza. Dlatego jestem wręcz pewien. Ta *wielka* produkcja to World of something. I mam nadzieję, że reszta produkcji to jakieś gry ZUPEŁNIE nowe. Czy blizzard wymyślił coś nowego przez te wszystkie lata? Nie. Powiela utarte schematy i krainy. Shame on you Blizz.

  2. LOL aleś teraz przydupił głupotą aż zaśmierdziało :O. Nie wymyślili nic nowego???A Diablo?To przecież pierwszy hack’n slash jaki powstał, teraz już wiadomo że co druga gra rpg ma coś z Diablo!A Starcraft, który był chyba pierwszym rts’em w którym było takie zróżnicowanie jednostek?I Blizz nie robi dobrych gier – on robi maszyny do zabijania wolnego czasu. . . A co do kasy, to czy ty nie robiłbyś czegoś co przynosi ci profity?Jak czytam takie pierdoły to od razu się gotuje, samarytanin sie znalazł!

  3. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Oczywiście. Blizzard stworzył trzy – można by rzecz – przełomowe produkty. Jednak to było wiele, wiele lat temu. . . A teraz? ;{Jak napisałem blizard IMO (in my opinion) robi gry *średnie*. Nie napisałem, że robi słabe gry. No i ostatnie – profity =P. Tak prawdę mówiąć, nie napisałem nic złego na blizzard. Napisałem, że kasa. . . dobra, nvm. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta 🙂

  4. Prawdę, mówiąc, żadnych nowych, konkretnych informacji tutaj nie ma. . . no cóż, ale co jak co, ale na wieść o StarCrafcie II bym chyba zareagował w jakiś nagły i niekoniecznie normalny sposób;).

  5. Ja tam poprosze o kolejny dodatek do WoW’a ^^, gra jest poprostu mega. . . 12h dziennie i wciąż mało. . . no ale trzeba do roboty chodzić i spać jeszcze 😉

  6. deadpl – znajdx sobie dziewczynę moze i przystopuj z grami, bo jak padną serwery WoWa to okaże się, że nie masz w realu żadnych znajomych:p

  7. 12h? Faktycznie nieźle, ja do trzech max raczej dochodzę(chociaż częsciowo przez limity;)), a nawet zmusilem sie do zrobienia przerwy na wrzesien (to, ze juz tego zaluje, to inna sprawa;} )

  8. @micronus, ty się o mnie niemartw znajomych mam 😛 na pifko też jakoś człowiek wyskoczy. wsumie tak na mniej niz 4-5h do wow’a to niema co siadac. . . ledwo sie zacznie robic instance a tu ma sie konczyc ? 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here