Amerykanie zagłosowali swoimi portfelami na bardzo wyczekiwaną grę Hellgate: London od Flagship Studios. Jak widać Bill Roper i była ekipa Blizzarda ostro namieszała w rankingach sprzedaży. Brązowy medal wędruje do ekipy Valve Software. Ich niesamowity The Orange Box pnie się coraz wyżej! Gratulujemy – przy okazji zapraszamy do naszej RECENZJI tego niezwykłego tytułu.
Jest jeszcze nasz rodzimy Wiedźmin , który pognębił Simsy zamykające ranking.

Oto pełne zestawienie sprzedaży w USA w ostatnim tygodniu:
1. Hellgate: London
2. Hellgate: London (Collector's Edition)
3. The Orange Box
4. Age of Empires III: The Asian Dynasties
5. The Sims 2: Podróże
6. Nancy Drew: Legend of the Crystal Skull
7. Flight Simulator X: Acceleration
8. World of WarCraft
9. The Witcher
10. The Sims 2: Deluxe

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Witcher ^^. Miło, miło. Znajduje się w pierwszej dziesiątce. Ale chyba „ich” nadzieja, że sprzedadzą ponad 1mln kopii gry – unreal – jak to mawiają Hamerykanie. Co do ankiety – Amerykanie nie mają gustu. Tak samo Europejczycy. Bo my wolimy grać w brutalne schematyczne gry. Co innego Japończycy ^^ – wszyscy się z nich śmieją, ale jeżeli ktoś z zewnątrz miałby powiedzieć która gra jest normalniejsza – Bleach: Blade Battlers 2nd czy może Hellgate: London – ludzie wskazaliby Bleacha ;).

 2. To oni w COD4 nie grają? A gdzie Gears of War? Ach zapomniałem, że tam każdy amerykaniec zagrał już w to na Xboxie 360. Ale zaraz są jeszcze chyba inne gry na PC znakomite prawda? Niech pomyślę, hmmm – już wiem – Crysis, ale on dopiero co wyszedł. No faktycznie mają w co grać na PC ci amerykanie. PS: Zastanawiam się gdzie jest Timeshift, Bioshock i NFS Pro Street. Pewnie w zestawieniu konsolowym by były. PS2: Kiedy ujrzymy recenzję Mass Effect na Valhalli?

 3. Yux—> coś mi się nie wydaje, bo dział PR CDP na pewno otrąbiłby to całemu światu po wielokroć, a ja nic takiego sobie nie przypominam. No chyba, że coś przegapiłem, lub PRowcy wreszcie padli z wyczerpania po masowej produkcji przedpremierowej 🙂

 4. Świetnie – niedoceniany nigdzie Hellgate na pierwszych 2 miejscach ale jaja. . . czyli kolejny problem – Hellgate czy Mass Efect. Tak przy okazji – można kupić karciankę EVE (EVE ccg) i na nią też mam ochotę (jak nie w sieci to w realu przynajmniej :>)

 5. Świetnie – niedoceniany nigdzie Hellgate na pierwszych 2 miejscach ale jaja. . . czyli kolejny problem – Hellgate czy Mass Efect. Tak przy okazji – można kupić karciankę EVE (EVE ccg) i na nią też mam ochotę (jak nie w sieci to w realu przynajmniej :>)

  Tu chyba problemu nie ma. Nie sądze by Mass Effect mógł być tak słaby jak Hellgate.

  • Tu chyba problemu nie ma. Nie sądze by Mass Effect mógł być tak słaby jak Hellgate.

   Chciałbym żeby Mass Efect był tak dobrym RPGiem jak HGL H&Sleszem – no. . . może bez aż tylu bugów. Pierwsze 2 miejsca dla HGL nie mogą być pomyłką przecież. . . Tak czy siak – wróżę obu tytułom jak najlepiej przy czym HGL musi trochę jeszcze „dojrzeć” a ME będzie miażdżył od samego początku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here