Według danych analityków Chart-Track na brytyjskim rynku w dniach między 13, a 20 września najchętniej kupowaną grą były przygody ucznia Lorda Vadera. Star Wars: The Force Unleashed wdrapał się na sam szczyt listy przebojów. Gra od Lucas Arts zdominowała dwa pierwsze miejsca. Trzecia pozycja dla Wii Fit. Na czwarte wjechał wąsaty Marian w swoim gokarcie. W połowie stawki prawdziwy rodzynek – Warhammer Online: Age of Reckoning. Potęga wojowników Chaosu okazała się większa od ciemnej strony Mocy Gwiezdnych Wojen na Wii. SW:TFU na stacjonarną konsolę Nintendo okupuje dalekie, szóste miejsce. Pierwszą dziesiątkę zamykają potwory ze Spore, zmagania na plaży i zabawy na festynie. Warto zwrócić uwagę, że w ogólnym zestawieniu mamy aż dwie gry na platformę PC. W dodatku żadnym z tych tytułów nie jest jakaś wersja World of Warcraft lub The Sims 2.

Poniżej znajdziecie pełne wyniki sprzedaży gier na rynku brytyjskim według Chart-Track w dniach 13-20 września.

1. Star Wars: The Force Unleashed (X360)
2. Star Wars: The Force Unleashed (PS3)
3. Wii Fit (Wii)
4. Mario Kart Wii (Wii)
5. Warhammer Online: Age of Reckoning (PC)
6. Star Wars: The Force Unleashed (Wii)
7. Wii Play (Wii)
8. Spore (PC)
9.Big Beach Sports (Wii)
10. Carnival Funfair Games (Wii)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. ta tyle ze wii fit z deską a wii play z wii mote w zestawie którego kupuje chyba każdy nabywca nowego wii. Jedyna normalna gra pobita przez pecetowe mmo. Tak gry na Wii się super sprzedają. Tylko jakie? I przy jakim stosunku sprzedanych kopii do wielkości bazy userów. Casual Gamer potężny nabywca sprzętu i tyle. Nawet Star Warsy nie są w stanie się przebić to jest szok.

  2. Jaki szok ? Po prostu casuale wolą Wii Fit albo MarioKart od SW. I tylko dlaczego niektórym to przeszkadza ? Poza tym od tych niekupowanych SW na Wii wyżej stoi cała góra tytułów na inne konsole . . . góra dwa 😉 No ale to i tak bieda bo przecież konsola Nintendo sprzedaje się tak dobrze, że w żadnych notowaniach nie powinno być gier na inne konsole a przecież czasem coś się zawieruszy 🙂 Czyli totalna porażka polityki N 😉 ! ;)No i ciekawe też dlaczego niby gra z deską (WiiFit) czy WiiLotem jest gorsza od takiej bez żadnego gadżetu. Że niby jakieś gorsze te dolary/jeny/euro Nintendo za to zgarnia ?Czy się to komuś podoba czy nie ocean pieniążków płynie do bazy pewnego hydraulika a i konkurencja na pewno wiele się nauczyła z tej lekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here