Betatesty trzeciej odsłony Diablo właśnie ruszyły, ale mamy też inne informacje o nadchodzącym hicie od Blizzarda. Jeden z producentów gry, pan Jay Wilson oznajmił w wypowiedzi dla PC Gamera, że w najnowszą odsłonę Diablo gra się nawet lepiej na joypadzie od Xboksa 360 niż na tandemie mysz plus klawiatura. Tak przynajmniej wynika z eksperymentu, który przeprowadzili twórcy gry testując wczesną wersję programu. Skąd w ogóle pomysł na granie joypadem w pecetowego DIII? Wilson mówi, że ma to związek z „ukonsolowieniem” się rynku elektronicznej rozrywki.

No dobrze, a co z wersją gry na konsole? Blizzarda nadal trzyma graczy w niepewności, ale pan Wilson dodał nieco enigmatycznie: gwarantuję, że jeżeli zdecydujemy się na wersje konsolowe to pecetowa wersja dostanie wsparcie dla joypadów.

Cieszycie się? Zagralibyście w pecetowego Diablo III na kontrolerze od X360? A może trzymacie kciuki za wersje na Xboksa 360 i Playstation 3?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. . . . że w najnowszą odsłonę Diablo gra się nawet lepiej na joypadzie od Xboksa 360 niż na tandemie mysz plus klawiatura. . . .

  A w przygodówki najlepiej gra się na kierownicy.

 2. Co się rozmieniać na drobne, ja myślę, że jeśli Diablo, to tylko na Kinekcie. Nie mogę się doczekać, aż będę udawał przed telewizorem ciosy bronią obuchową, strzały z łuku, a miotanie fajerbolem, to już w ogóle mnie kręci. Odsłonię zasłony i będę pobierał opłaty od sąsiadów z bloku naprzeciwko. The smell of epic fail surrounds me :/

 3. . . . a miotanie fajerbolem, to już w ogóle mnie kręci. . .

  No coś ty. Fireballe na kinekcie to najlepsza sprawa. Zdejnujesz spodnie, wypinasz dupsko i miotasz 🙂

  • No coś ty. Fireballe na kinekcie to najlepsza sprawa. Zdejnujesz spodnie, wypinasz dupsko i miotasz 🙂

   Heh 🙂 No, to coś czuję że przygotowania do walki magiem będą wymagały solidnych świąt z kapustą z grochem. . .

 4. O O O O super to jeszcze niech będzie odnawialna energia życiowa. Jak po bandzie to po bandzie. Obejrzałem całe 24 minuty z tej bety barbarianem, zasnąłem po 5.

 5. Te wstawki z fireballami całkowicie rozłożyły mnie na łopatki. Sam gameplay ani ziębi, ani grzeje. Niby niezły, a jednak magii w nim nie czuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here