Pod koniec sierpnia pisaliśmy już o nadchodzącej wersji 2.0 gry Wiedźmin 2. Dziś o godzinie 14:40 na konferencji CD Projektu ujrzymy na własne oczy tę usprawnioną wersję hitu z Geraltem w roli głównej. Według informacji prasowej zostaną zaprezentowane dodatkowe tryby gry, a także zostanie zaprezentowana Xboksowa wersja Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Pokażą też pudełko konsolowej wersji.

My zapraszamy do Valhallowej recenzji W2, a konferencję można obejrzeć sobie ot choćby na witrynie telewizji Hyper.

Mnie najbadziej podnieca wizja tego no… pudełka!

CDP na konferencji pokaże również inne gry ze swojego wydawniczego portfolio. Będą to między innymi: Saints Row :The Third, UFC 3, WWE 12, Dragon Commander, Disney Universe i kilka innych tytułów. Na konferencji dziennikarze będą też mogli zadać pytania twórcom gry Guild Wars 2.

Video streaming by Ustream

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Jestem ciekaw ceny W2 w dniu premiery na klocka. Nie jest to najlepszym pomysłem wydawać grę tak późno po premierze na innej platformie, ciekawe kto będzie jeszcze o niej pamiętał :|Jakoś nie wróżę spektakularnego sukcesu kasowego.

  • Jestem ciekaw ceny W2 w dniu premiery na klocka. .

   Imho powinni dać niższą cenę tak jak City zrobiło ze Snajperem, ale to chyba by ugodziło w godność jaśnie panów

 2. Wow pokazali pudełko Xowe a na nim o rany żulek! Geralt. Boooże CDP rządzi na całej linii. Konkurencja leży i kwiczy jak knury pod stopami gwiazd z CiDiPiWyjdę na antypolskiego gracza, ale rzygać mi się chce jak panocki z CDP zaczynają piać jak koguciki tą swoją propagandę sukcesu. Lineu-up żałosny ten wydawniczy. Jak sobie przypomnę jakim dystrybutorem CDP był w latach 97-2005 to żal ściska jak się stoczyli

  • Co tam Wiedźmin konsoloowy Atomowy okręt zderzył się ze statkiem, załoga była pijana

   Krupniok, walisz nagłówkami jak z Faktu. Atomowy okręt zderzył się ze statkiem, którego załoga była pijana. . . Manipulancie ty jeden 🙂

 3. CDP rzeczywiscie stracil sporo wydawnictw (teraz wydaja np. sporo filmow na DVD), to wynik chyba coraz wiekszego bezposredniego wchodzenia dystrybutorow na polski rynek. Do tego nie maja wiekszych szans na konkurowanie z Cenega / 1C, poniewaz ten wydawca jest obecny na wszystkich wazniejszych rynkach Europy Wschodniej, wiec zachodniemu wydawcy latwiej jest podpisac jedna umowe na wszystkie kraje niz sie rozdrabniac. Wiedzminowi zycze na konsolach jak najlepiej, to swietna gra jest. Mysle ze cena bedzie jak za „pelnowymiarowa” gre. Tu chodzi nie tylko o bezposrednie przychody, ale i o percepcje. Gdyby gre wydano taniej, to potem konsolowcy oczekiwaliby pewnie rownie taniej kontynuacji (z tym bedzie mial problem Sniper 2). A pierwszy Sniper nigdy chyba nie kosztowal 50-60 dolarow czy euro, nawet jak wychodzil na PC i Xboksa to juz bylo to „tansze” wydawnictwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here