Za oknem upał rodem z Afryki, a przed wami gorący i świeży materiał wideo z gry Darksiders: Wrath of War. Ze zwiastunu dowiemy się kilku interesujących rzeczy od samych twórców. Zobaczymy również kilka naprawdę ekscytujących fragmentów z samej rozgrywki. W Darksiders wcielamy się w postać Wojny. Znany z kart Nowego Testamentu, a konkretnie Apokalipsy Świętego Jana pan Wojna musi uwolnić swoich towarzyszy: Śmierć, Zarazę i Głód. Jeźdzców Apokalipsy spotkała kara za zbyt wczesne pojawienie się na ziemskim padole. Teraz pozbawiony większości mocy, dyszący chęcią zemsty mister „W” nie będzie miał litości dla rodzaju ludzkiego, Aniołów i Demonów. Na zgliszczach naszego świata toczy się okrutna walka między Niebem, a Piekłem. Nasz bohater(?) wyrusza w drogę aby wyrównać rachunki. Gra przypomina nieco skrzyżowanie God of War i Devil May Cry.

Więcej o Darksiders: Wratth of War dowiecie się z naszej zapowiedzi. Tymczasem zapraszamy do poniższego materiału wideo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Racja interesująca propozycja,mam nadzieje ze w końcu zagram w coś na miare GOD OF WAR!Jak dla mnie to nie zrobiono jeszcze lepszej,bardziej wciągającej gry jak GofW(Viking-do bani,Conan-nawet fajna gierka,Heavenly sword-ok ale to jeszcze nie to. )Więc może Darksider:Wrath of War powalczy z niepokonanym jak narazie GOD OF WAR!POZDRO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here