Przedstawiciel studia odpowiedzialnego za LittleBigPlanet (David Smith) rozmawiał z redakcją serwisu Eurogamer. Smith powiedział wiele interesujących rzeczy na temat ich produkcji. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Puchary (ok, Trofea jeśli wolicie tę nazwę) na pewno trafią do gry. Za co otrzymamy nagrody? W tym przypadku hasłem kluczem ma być „Play, Create, Share”. Wiemy również, że w chwili obecnej trwają zamknięte beta testy gry. Przed jej premierą być może doczekamy się otwartych testów, w których weźmie udział duża liczba graczy z całego świata.

Smith poinformował media i graczy także o tym, że LittleBigPlanet działać będzie w rozdzielczości 720p z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. Prawdopodobnie zostaniemy jednak zmuszeni do instalowania gry. Choć ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadała, to powinniśmy się nastawiać na kopiowanie mniej więcej gigabajta danych na dysk konsoli. Opisywana przez nas produkcja na pewno wykorzysta kamerkę PS Eye i technologię VOIP. Nie wiemy jednak co dzięki nim zrobimy w grze.

Przypominamy, że w LittleBigPlanet powinniśmy móc zagrać w październiku tego roku. Jest to tytuł na wyłączność na Playstation 3. Teraz zapraszamy was do naszej zapowiedzi tej produkcji.

Na sam koniec zostawiamy was jednak z przykrą wiadomością. Studio Insomniac zdradziło, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom najprawdopodobniej nie zobaczymy Pucharów w grach Ratchet&Clank: Tools of Destruction i Resistance: Fall of Man. Firma koncentruje się na drugiej odsłonie Resistance i w tej chwili nie może wrócić do swoich starszych gier. Taką samą decyzję podjęło studio Infinity Ward. Jego przedstawiciele powiedzieli, że Puchary pojawiły się tak późno na Playstation 3, że nie będą ich wprowadzali do Call of Duty 4: Modern Warfare. Powinniśmy je natomiast zobaczyć w szóstej odsłonie serii, która być może będzie shooterem utrzymanym w klimatach science-fiction

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. To jest genialna produkcja z ciekawymi elementami ale. . . W tym roku wyszło też GTA IV, a jeśli mówimy o Grze Roku to trzeba to brac pod uwagę.

  2. Dobra, już nie rzucaj kamieniami do wody :)Szkoda, że R&C:ToD nie będzie miał trofeów. Przeszedłem tę grę 4 razy i nie jestem bezinteresowny :p. Może jeszcze wrócą, jak skończą R2. Na LBP czekam, i czekam. Gra zapowiada się wyśmienicie, zwłaszcza w multi, to będzie potęga! Na razie pozostaje czekać i mieć nadzieję, że Trofea się ładnie roznosną 🙂

  3. tak sobie pomyslałem, że dzięki Sony, pozorny minus X360, czyli brak seryjnie montowanego HDD, okaże sie plusem, gdyż na tej konsoli nie trzeba instalować gier. mówiło sie, że to będą wyjatki – ale gier takich jest coraz wiecej i więcej. Ciekawe, jak to się wszystko może obrócić przeciwko tobie. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here