Film z młodym Niemcem, który dosłownie wariuje przed komputerem,znalazłem ostatnio na YouTube. Nie wiadomo dokładnie o co chodzi, ale z tłumaczenia wynika, że chłopak gra w Unreal Tournament. Problem w tym, że nie radzi sobie z emocjami, rzuca klawiaturą i sprawia wrażenie naprawdę ciężko chorego.

Osobiście obstawiam, że to jednak podpucha. Nie zmienia to jednak faktu, że znam takich ludzi. Być może ich zachowania nie są aż tak ekstremalne, ale widać w nich te charakterystyczne zachowania. WYkrzywiona twarz. Wyrywanie włosów. Rzucanie przedmiotami. Szczerze mówiąc, ja sam właśnie rzuciłem padem o stół, gdy po raz sześćdziesiąty ósmy hydra w God of War zamieniła mnie w kamień.

Każde hobby wywołuje mniej lub bardziej ekstremalne reakcje. Sądzę, że nawet wędkarze mają czasami odjazdy i na przykład czerpią radość z rozwalania rybom głów młoteczkami. U niektórych te reakcje są bardziej wyraziste, u innych mniej. I dlatego gry naprawdę nie są dla każdego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Coś nie wierzę w ten filmik, jakim cudem ktoś to nagrywał, a on sam nie wyglądał jakby grał. Krzyczy, że zabił, a nawet nie używał lewego klawisza myszki. . . po prostu wkręta 😛

  2. dlatego właśnie PEGI robi ograniczenia wiekowe, które mogą się nam wydawać bardzo dziwne – „no bo co tam takiego może być, że trzeba mieć 12/16/18/21(?) lat?” – słyszałem tego typu gadki wiele razy, i dalej jestem zdania, że pewne ograniczenia/wymogi są w pełni uzasadnione, i nie ma co się tutaj rzucać. . . HOWGH!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here