Ten weekend zapowiada się trochę lepiej niż dwa poprzednie. Na dobry początek Sony oferuje nam dwa tytuły z PSOne, w które zagramy na dwóch najnowszych urządzeniach japońskiej firmy. Są nimi Destruction Derby oraz Kula World. Za każdą z nich zapłacimy mniej więcej dwadzieścia złotych. Wersja demonstracyjna jest tylko jedna. Jest nią multiplayer’owe demo TimeShift. Naszą recenzję pecetowej edycji tego tytułu przeczytacie już wkrótce. Póki co możecie sprawdzić jak ta pozycja radzi sobie na Playstation 3.

Osoby, które chcą odświeżyć już wydane tytuły powinny się zainteresować dodatkiem do przygód niebieskiego jeża Sonica. Wielbiciele strzelania mogą nabyć dwie mapy (Bracknell i Axbridge) do Resistance: Fall of Man. Nie zapomniano także o bardzo przyzwoitym MotorStorm. Do tej pozycji możemy dołożyć dwa jeszcze czyste pojazdy (Samurai i Quickfoot).

Na usłudze sieciowej Sony znajdziemy także kilka zwiastunów filmowych. W akcji obejrzymy Assassin’s Creed, Blazing Angels 2, Smackdown vs RAW 2008, Uncharted oraz Pain. Ten ostatni powinien również być dostępny w amerykańskiej części sklepu. Polski oddział Sony nie odpowiedział kiedy i w jakiej cenie zobaczymy go u nas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here