Jak zwykle aktualizacje oprogramowania konsoli naprawiły kilka rzeczy a dwie nowe popsuły. Sony zachęca nas byśmy pobrali firmware oznaczony numerem 3.73. Poprzedni może zakłócać działanie napędu UMD, który w odosobnionych przypadkach przestaje wczytywać dane. Jeśli Twoja konsola zachowuje się podejrzanie, wraca późno do domu i czuć od niej papierosy to czym prędzej zajrzyjcie na stronę http://www.yourpsp.com/ Właśnie tutaj mistrzowie klawiatury z Sony umieścili najnowszy firmware. Możecie też skorzystać z opcji wbudowanej w XMB – szukajcie hasła Network Update.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ech. . . Sony zawsze miało problemy 😐 Dlatego moje PSP nie posiada „Sonowskiego” firmware. A co do dalszej części newsa, to śmieszne, bo moja wraca nad ranem i na pół godziny zamyka się w kiblu. Tak, tak. . . potem wygląda jak Ceramic White 😉

  2. Ciekawe, ze poruszacie ten temat. Moja mala, czarna znika czasami na kilka dni. Znajomi mowili mi, ze widzieli ja kilkukrotnie w towarzystwie rozowego DS’a. Jak zapytalem, milczala jak zakleta. Papierosow nie czulem. „8”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here