Dziś wyjątkowo wymieszamy w newsie to, co pobrać mogą gracze z USA i Europy. Zaznaczymy jednak, które pliki dostępne są dla kogo. W amerykańskiej części usługi znajdziemy wersje demonstracyjne Clive Barker's Jericho oraz NBA 2K8. Stary Kontynent otrzymał jeszcze dema SEGA Rally i Folklore.

Wszycy mogą natomiast pobrać dodatki do Motorstorm (nowy pojazd – Castro Capitano), Spider-Man 3 (nowa postać – Goblin) oraz Ninja Gaiden Sigma (tryb Speed Master). Za każdy z nich powinniśmy zapłacić około trzech złotych. Oczywiście nie zapomniano o zwiastunach filmowych. W akcji obejrzeć możemy InFamous, Pro Evolution Soccer 2008 i Feel Ski. Jeśli natomiast chcecie urozmaicić sobie tło konsoli to zrobicie to za pomocą tapet z Heavenly Sword i Warhawk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. To demo Folklore jest tym samym demem (ale po ang. ) króre mozna pobrac z jap PS Store. Zajmuje 1296 MB ,natomiast jego jap wersja 1014 MB . Dobrze ,ze mozna w koncu dowiedziec sie o co w nim chodzi (cut scenki). Oczywiscie stara nazwa miasta zostala zmieniona na Doolin i mam nadzieje ze to ostatnia zmiana nazwy w tej grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here