Do premiery gry w naszym kraju zostało siedem dni. Tymczasem serwis Cult of Rapture, który postrzegamy jako wiarygodne źródło informacji donosi, iż dzisiaj w sieci pojawi się pecetowa wersja demonstracyjna tego tytułu. Z opublikowanych informacji wynika, że będzie ona dostępna późnym wieczorem naszego czasu i pierwsi szczęśliwcy, którzy zechą ją pobrać będą musieli mieć konto na Fileplanet. Wiadomości towarzyszy również adnotacja, że w celu wyciągnięcia z gry maksimum możliwości powinniśmy zaopatrzyć się w najnowsze sterowniki do naszych kart graficznych.

Jednocześnie redaktorzy serwisu IGN odpowiadają na pytanie dotyczące wersji konsolowej i pecetowej tej produkcji. Ich zdaniem najbardziej rozsądnym wyborem dla graczy będzie zakup Bioshock na komputery osobiste. Na pecetach zobaczymy wysokie rozdzielczości (do 1920×1200), lepsze efekty cząsteczkowe oraz ciekawiej wyglądającą wodę i cienie liczone w czasie rzeczywistym. Nie pytamy nawet na jakim sprzęcie uruchomimy grę w takiej rozdzielczości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Troszkę dziwna ta ankieta ??? i raczej skierowana do twórców czy deweloperów, a my szaraczki co możemy wiedzieć 😀 tylko domniewywać 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here