Na temat wersji demonstracyjnej Too Human wypowiedział się sam Denis Dyack, który nie tak dawno temu mówił, że wielbiciele elektronicznej rozrywki chcą krótszych gier. Można się więc spodziewać, że demo będzie trwało jakieś dwie minuty. A pisząc już zupełnie na serio, Dyack przyznał, że Too Human po wielu opóźnieniach powinien trafić na sklepowe półki w przyszłym roku. Ogłoszenia dokładnej daty premiery i mnóstwa nowych informacji na temat tej produkcji doczekamy się już wkrótce. Chwilę później na usłudze sieciowej Microsoftu pojawi się również wersja demonstracyjna gry. Strzelamy, że „już wkrótce” może oznaczać, że Silicon Knights pochwalą się czymś na targach w Lipsku. Jak zwykle zaglądajcie na Valhallę, by dowiedzieć się czy rzeczywiście tak się stało.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. „Denis Dyack, który nie tak dawno temu mówił, że wielbiciele elektronicznej rozrywki chcą krótszych gier. „Cooooo. . . . ??Ha ha ha! Bez jaj Dyack!

  2. Mi to brzydko pachnie kolejną siekaniną w rodzaju „Devil may cry” albo „Heavenly sword”. Jeśli nos mnie nie zawiedzie, to podziękuje za ten tytuł. Nie mój lot.

    • Mi to brzydko pachnie kolejną siekaniną w rodzaju „Devil may cry” albo „Heavenly sword”. Jeśli nos mnie nie zawiedzie, to podziękuje za ten tytuł. Nie mój lot.

      Hej co masz do Devil may cry?? to bardzo fajna siekanka. Tak samo jak God of war. . . Oki rozumiem to nie twój gatunek literacki :P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here