Być może przypominacie sobie historię gry A Vampyre Story - przygodówki, tworzonej przez byłych pracowników LucasArts, która dokonała żywota, zanim jeszcze została ukończona? Okazuje się, że Wampir właśnie został wskrzeszony!

Nadchodzą pierwsze informacje z tegorocznego E3! Na początek studio CCP ujawniło szczegóły, dotyczące tajemniczego projektu KALI, o którym dość głośno byłojakiś czas temu. Ostateczna nazwa dodatku to Path to Kali, a nowe opcje i elementy mają wynieść niezwykle popularne, kosmiczne MMORPG na zupełnie nowe wyżyny.

W Path to Kali pojawi się przede wszystkim nowy system dynamicznej polityki – nareszcie granice państw-stanów będą mogły się rozszerzać i zwężać w czasie rzeczywistym – w zależności od poczynań graczy niektóre nacje będą zdobywać wpływy, inne – tracić je. Prócz tego wszystkie statki w grze zostały przebudowane i uatrakcyjnione tak, aby w nowej iteracji silnika EVE wyglądały jeszcze lepiej. Tym samym dzięki „ścieżce Kali” EVE będzie jeszcze piękniejsze niż kiedykolwiek – ponad setka statków została zbudowana z ponad miliona wielokątów każdy.

Jednocześnie CCP ujawniło, że pracuje nad zupełnie nowym silnikiem 3D, zwanym Trinity Vista, który tworzony jest specjalnie z myślą o nowym systemie operacyjnym Microsoftu i dziesiątą wersją DirectX. Tymczasem Path to Kali pojawi się w pierwszej wersji jeszcze w drugim kwartale tego roku, a wszystkie opcje dostępne mają być do początku 2007. Wszyscy fani EVE na pewno nie mogą się doczekać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here