INFORMACJA PRASOWA

Jesteśmy lepsi, groźniejsi i bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek. Do gry powraca stara, legendarna drużyna Counter-Strike'a z m.in. Jakubem „tjb” Barczykiem – wieloletnim liderem drużyny na czele. W drużynie pozostała też gwiazdorska dywizja Quake'a na czele z najlepszym obecnie graczem Q3 w Polsce – Mateuszem „matr0xem” Ożgą i świeżo upieczonym zwycięzcą prestiżowego EuroCupa XV Clanbase, Michałem „Cs3” Ryńskim.

Wraz ze zmianami, jakie miały miejsce w naszym zespole, postanowiliśmy zmodernizować nasz logotyp. Stary, dobry znak Fx dostał teraz dodatkowe szlify, a hasło „winning is our way of life” zamieniliśmy na znany wszystkim slogan „Fx Power!”. Całkowicie przebudowaliśmy też naszą witrynę internetową. Ci, którzy pamiętają poprzedni, niezbyt udany start, tym razem mile się zaskoczą. Nowa strona jest w 100% funkcjonalna i oferuje unikalne możliwości.

Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy klanową telewizję – FXTV. To całkowicie zintegrowany ze stroną projekt umożliwiający niespotykane dotąd wykorzystanie multimediów. Będziemy w nim udostępniać materiały filmowe związane z drużyną i światem gamingu, a z czasem otworzymy go na zwykłych użytkowników, tworząc pierwszego na świecie gamingowego YouTube'a. Oprócz tego użytkownicy mogą cieszyć się starannie dopracowanym układem strony z dużymi możliwościami personalizacji. O jakość informacji zadba natomiast nasza redakcja na czele z Dominikiem „d00merem” Bernaciakiem i Mateuszem „rapkiem” Opalińskim.

Wracamy – szybsi, lepsi, mocniejsi, z najbardziej zaawansowaną, klanową stroną internetową. Wracamy, by znów zająć czołowe miejsce wśród polskich drużyn esportowych i walczyć o najwyższe cele.

FX POWER!

http://frag-executors.com/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here