INFORMACJA PRASOWA

O Wiedźminie z całą pewnością słyszał już każdy gracz w Polsce. To największa tego typu produkcja w naszym kraju, z olbrzymim budżetem (ponad 20 mln zł), nastawiona na zachodni sukces i oparta na szalenie popularnym cyklu powieściowym Andrzeja Sapkowskiego – doskonale znanego w Polsce i poza jej granicami autora fantasy. Gra nie bez powodu wzbudza wielkie emocje, w końcu na komputerową adaptację historii o Wiedźminie gracze musieli czekać naprawdę długo, podobnie jak na kolejną tradycyjną, wielowątkową i rozbudowaną grę RPG. Oczekiwanie dobiega jednak końca. Pierwsze opinie polskich i zagranicznych dziennikarzy z branży nt. Wiedźmina, są więcej niżobiecujące, a już za 2 tygodnie każdy będzie mógł ocenić grę osobiście.

*26 października będzie Dniem Wiedźmina!*

**Gra Wiedźmin ukaże się w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 PLN.

Więcej informacji pod adresem www.thewitcher.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Hmmm, mimo że liczę na ten tytuł (może w końcu doczekalismy sie grywalnej i ładnej produkcji z naszego kraju) to wątpię w to czy gra sprzeda się tak żeby chociaż koszta produkcji się zwróciły.

  2. No dobra, lekko mnie już trafiło. :Z Czego dokładnie dotyczy ten news? Czy oni w tym CDPR do szczętu zgłupieli, w zegar z kukułką się bawią?! :Z Co teraz, będą kolejne newsy w stylu „Do premiery Wiedźmina zostało 13,5 dnia”? Nic totalnie ta wiadomość do tematu nie wniosła, coś w rodzaju „Freddie Mercury nadal nie żyje”. :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here