INFORMACJA PRASOWA

Szczególne atrakcje czekają na klientów warszawskiego Empiku Junior (ul.Marszałkowska 116/122), gdzie przewidziano spotkanie z twórcami gry, koncert zespołu folkowego Duan i spotkanie z zespołem Vader, który nagrał utwór i video clip „Miecz Wiedźmina”. Dodatkowo zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w konkursie na sobowtóra Geralta (zachęcamy do przebierania się – do wygrania wysokiej klasy monitor LCD), a na pierwszych kupujących czekają niespodzianki.

Nocne premiery odbędą się także we wrocławskim Empiku (Rynek 50), gdzie odbędzie się m.in. wystawa broni, prezentacja gier bitewnych i karcianych (w tym karcianego Wiedźmina) oraz konkursy z nagrodami. Nocne premiery odbędą się równocześnie w Krakowie (Empik, Rynek Główny 5) oraz w Poznaniu (Empik Megastore, ul. Ratajczaka 44). Również tam pojawią się przedstawiciele zespołu developerskiego.

Start w Empiku Junior w Warszawie już dziś o 21:30. Empiki w Krakowie i Poznaniu zaczynają o 22:00, a Empik we Wrocławiu zaprasza już od 19:00.

Gra Wiedźmin ukaże się w całej Europie już jutro, 26 października

Sugerowana cena gry to 99,90 zł. Więcej informacji na stronie

www.thewitcher.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. 2 informacje prasowe jednego dnia (a przecież dzień się jeszcze nie skończył!). . . PR’owców Wiedźmina należy wbić na pal i postawić przy wjeździe do miasta – ku przestrodze dla wszystkich innych speców od marketingu. . . .

  2. Wyrabiaja forme chlopaki :)Kurcze, jakby ta cala impreza byla 24 godziny pozniej, to moze nawet przeszedlbym sie zobaczyc co i jak, ale niestety nic z tego ;/

  3. Warszawa Arkadia Saturn – 69,90zł do kupienia chyba od terazWarszawa Arkadia Empik – 89,90zł od kupienia od terazMówię „od teraz”, bo panowie zaczęli zdejmować zabezpieczenia z wyłożonych pudełek, jak i nikt mi ręki nie odrąbał jak sobie wziąłem jedno pudełko i poszedłem się przejść.

  4. Pięknie. . . wszyscy na to czekali, ale czemu #&@%! nie można ściągnąć dema? Mój komputer znajduje sie gdzieś w okolicy marginesu minimalnych wymagań i chciałbym się upewnić, że uda mi się po wydaniu 80zł w grę zagrać. Wychodzi na to, że przed kupnem będę musiał ściągnąć pirata z p2p. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here