Oczywiście już od pewnego czasu było wiadomo, że firma ma w zanadrzu kilka bardo mocnych tytułów, ale dopiero teraz oficjalnie przedstawili część swojego planu wydawniczego na najbliższe pół roku. Czego możemy się spodziewać? W lutym w usłudze Xbox Live Arcade oraz Playstation Network (gra pojawi się także na platformie PC) pojawi się gra Flock! W której kontrolując UFO będziemy musieli porwać nasz statek…owce, kury i trzodę chlewną. Autorzy obiecują różnorodne poziomy, edytor oraz tryb kooperacji.

W co jeszcze zagramy w najbliższym czasie? 20 lutego na rynku pojawi się czwarta odsłona Street Fightera. Siedem dni później posiadacze Nintendo Wii zmierzą się z paskudnymi zombiakami w grze Dead Rising Chop Till You Drop oraz zagrają w Neopets Puzzle. Na 13 marca przewidziano oficjalną premierę Resident Evil 5, a także Moto GP na Nintendo Wii. W najbliższym półroczu pojawi się też Bionic Commando.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

    • tylko re5 mnie kusi z tych gierek

      True, True. Ja jeszcze bardziej nakręciłem się, jak przeczytałem jakie będą trofea. niektóre mówią sporo o nowościach w ponoć konkret rozbudowanym systemie walki. Be the Knife – Silver TrophyDeflect a bow gun arrow with your knife. to mnie najbardziej intryguje. Czyżby jakieś fajne akcje w wbijaniem nozy jak w Turoku?Heart Stopper – Bronze TrophyDefeat a certain enemy by stabbing it in the heart. i mój faworyt. . . Egg on Your Face – Bronze TrophyDefeat a Majini with a rotten egg.

  1. Jedna z wizytówek serii i, według mnie, świetny oraz oryginalny patent. Póki co ukończyłem jedynie część czwartą, jednak muszę przyznać, że była niezwykle wyborna. Na piąteczkę czekam oczywiście z ogromną niecierpliwością, jednak chętnie zobaczyłbym na XBL remake’i odsłon z numerkami 1-3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here