Japońska firma przygotowała bardzo przyjemną niespodziankę dla fanów mini-gier. Nareszcie w europejskiej części usługi PSN pojawi się PAIN. O tytule tym pisaliśmy już nie raz więc teraz z redaktorskiego obowiązku nadmienimy, że możecie go nabyć za mniej więcej dwadzieścia złotych. Przy okazji za grosze kupić możecie również dodatki do gry. Noszą one nazwy: Muffy, Santa, Scurv Dogg, Hung Lo, Cookie, Ginger i Fun With Explosions. My polecamy ten tytuł. Powinien on was bawić przez całe święta.

Jednocześnie możecie też wejść w posiadanie dodatku do gry Stranglehold. Znajdziecie w nim nowe mapy do trybu multiplayer. Osoby, które mają w domach konkretne telewizory powinny pokazać znajomym moc drzemiącą w wyścigach MotorStorm 2 – zwiastun tej produkcji również pojawił się na Playstation Network. W dziale PSP udostępniono wersję demonstracyjną FlatOut: Hed On i tapety z gry Warriors Orochi. Podsumowując – w święta nie powinniście narzekać na nudę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Mozna tez pograc w dema Condemned 2 oraz Sega Superstar Tennis (zabawa w tenisa z zombiakami). Condemned 2 jest takie sobie (dobra animacja, tekstury juz nie). Demo jest dosyc krótkie, strasznie liniowe a same lokacje „ciasne” i ciemne (niewiele widac) . Po drodze znajdziemy kilka TV (regulacja anteny analogiem), na scianach jakies emitery fal (rozwalamy) oraz stworki z czarnych glutowatych scian (niektóre stwory wtopione w sciane-fajny widok). Sterowanie jest bardzo dobre i to w sumie tyle co sie tyczy Condemned 2. Osobiscie bardziej podoba mi sie demo Sega Superstar Tennis (urocze zombiaki).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here