Gry na komórki to już nie prościutkie produkcje a'la wąż lub tetris. Gdy ostatnio ktoś z redakcji przytaszczył ze sobą grę na komórkę, wszystkim zrzedła mina - toż to stary, poczciwy Driver, chodzący na telefonie. Polacy nie pozostają w tyle, dlatego też postanowiliśmy zobaczyć z bliska, jak wygląda życie w świecie developerów gier na komórki.

Trochę przerwy może mieć dwojaki skutek – totalną degrengoladę lub nawrót sił. My postaraliśmy się, aby nowa Valhalla po paru latach przerwy powalała i niszczyła. Sami nie możemy się doczekać, dlatego dla wybranej garstki przygotowaliśmy wersję beta serwisu!

Serwis Valhalla.pl powstaje od ponad dwóch lat. Sami nie przypuszczaliśmy, że przedsięwzięcie to rozrośnie się do tak szalonych rozmiarów. We wspomnianym okresie zainwestowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych i stworzyliśmy szereg własnych, autorskich narzędzi do tworzenia portalu internetowego. Dzięki temu panujemy w stu procentach nad całą treścią serwisu i każdym nawet najdrobniejszym elementem.

Oczywiście CMS to nie wszystko. Każdy z nas zajmuje się profesjonalnie Internetem od kilku-kilkunastu lat. Szereg naszych doświadczeń połączyliśmy właśnie w tym projekcie. Cała Valhalla.pl jest zaprojektowana tak, aby wciągać. Sami doświadczamy tego codziennie – wystarczy usiąść przed monitorem i krążyć po stronie, klikając na kolejne linki.

Nowa Valhalla to również pewna rewolucja, jeżeli chodzi o sposób pisania do gry. Jako strona nastawiona do czytelników pełnoletnich, trafiamy w nieco inne gusta niż pozostałe serwisy.

Co ważniejsze, ponieważ mamy niemałe doświadczenie w różnorakich mediach, byliśmy w stanie stworzyć profesjonalną redakcję.

To, co w tej chwili dostępne jest w ramach programu beta to jedynie wierzchołek góry lodowej. Jesteśmy jak wielka budowa – niektóre drogi są ciągle nieprzejezdne, w innych miejscach zastosowano tymczasowe drogi. To wszystko zmienia się codziennie. Chcemy zrobić o wiele więcej i z pewnością nam się uda.

Cała Valhalla.pl jest zaprojektowana tak, aby wciągać

Zapraszamy do buszowania po Valhalli i przypominamy, że nasze plany wykraczają znacznie poza to, co obecne jest teraz w serwisie. Chcecie wiedzieć więcej? Piszcie, dzwońcie – udzielę wam wszelkich informacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPół życia w lesie
Następny artykułGotham w bundlu

11 KOMENTARZE

  1. Kurcze, wszystko dziala, nic sie nie wywala. . . Nie liczac rzeczy, ktorejeszcze nie dzialaja. No ale nie-sa-mo-wi-te! Ja nie moge sie juz doczekacpowalajacego na kolana topu strony. Wiiii!

  2. Tyle czekałem na Wasz powrót 🙂 strona działa wyśmienicie i stanowi wsensie wizualnym i merytorycznym olbrzymi skok do przodu w stosunku dopapierowych i elektronicznych mediów o grach. Trzymam kciuki za dalszyrozwój.

  3. Wyglada bardzo przyjemnie, pod wzgledem graficzym bije na glowe wszystko codo tej pory o grach bylo pisane, estetyka wykonania, przemyslanerozwiazania, oby tak dalej do wersji juz w pelni funkcjonujacej!

  4. Brawo !Nowa Valhalla wygląda Fenomenalnie. Pod względem *oprawy* bijena głowę nie tylko Polskie portale, ale także i zagraniczne ! Grafikidodawane do newsów, oraz różne *mini głupotki* wyglądaja rewelacyjnie. . . Aten klimat, ah ten klimat ^_^. Powodzenia !

  5. takiego portalu jeszcze nie widzialem :ogratuluje oprawy wizualnej imerytorycznej. nie moge sie doczekac kiedy valhalla ruszy pelnapara. pelen szacunek.

  6. W końcu pierwszy po GOL’u wszechstronny serwis o grach, dorównujący rozmachem brytyjskim i amerykańskim. Co prawda lay out jest jak dla mnie trochę zbyt chaotycznie rozłożony (przyzwyczajenie do innego typu?). Cieszę się z powrotu :], a szczerze zwątpiłem czekając na come back od marca i nie otrzymując zwrotnego maila od red. nacz’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here