Według danych, które upublicznił Electronic Arts w pięknym kraju nad Wisłą już w pierwszy weekend od premiery sprzedało się 55 tysięcy pudełek z grą The Sims 3 w wersji na PC i MAC. Według tych informacji trzecia odsłona wielkiego hitu od EA pobiła wszystkie rekordy i stała się najszybciej sprzedającą się grą w historii branży elektronicznej rozrywki w Polsce. Warto zaznaczyć, że podana liczba dotyczy sprzedanych egzemplarzy, a nie tych „rzuconych do sklepów” tak jak miało to miejsce w przypadku np. Killzone 2 (co wywołało pewną konfuzję i nieporozumienia). To nie wszystkie wieści dotyczące sprzedaży The Sims 3. Jak się okazało gra w wersji na telefony komórkowe sprzedała się (została ściągnięta) 10 tysięcy razy.

Warto wspomnieć, że The Sims 3 miał w naszym kraju potężną kampanię reklamową obejmującą Internet, prasę i telewizję, a także imprezy „plenerowe”. Więcej o The Sims 3 możecie się dowiedzieć pod tym adresem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No to po moim blaszaku. Kobieta mi komputer zarazi wirusem „Sims_3. w32. blaster”, którego nie da się usunąć najnowszymi sygnaturami wirusów. Dlaczego nie może sobie pograć w Wiedźmina np. tam też się opiekuje przecież simem? Ba! Nawet można łeb uciąć :P.

  2. Tylko Chuck Noris ukończył SIMS. Trójkę własne kończy. A tak na marginesie, to o co wogóle w tej grze chodzi? Śmieszne to było przez pierwsze 15 minut gry (gry?). ŻENUA!

  3. Nigdy nie zrozumiem fenomenu tej gry. Przyznaje, trochę się pobawiłem jedynką jak byłem mniejszy i głupszy, można sie było tym na chwilę zająć. Momentami nawet śmieszne były te ludziki, ale na Boga! do każdej części wychodzi po 10 dodatków i to się sprzedaje! a podejrzewam że te dodatki to nowe kanapy i jakiś dywan. No, ale co kto lubi 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here