INFORMACJA PRASOWA

Rejestracja

Już dziś można zgłosić swój udział na Xbox Fun Day 2009. Aby tego dokonać trzeba skorzystać za specjalnego formularza dostępnego na oficjalnej stronie zlotu – www.xfd2009.pl. Zamknięcie rejestracji nastąpi w dniu 22 lipca 2009 roku. Osoby, które zarejestrują się otrzymają na zlocie pakiet powitalny, w skład którego wejdą:

•oficjalne gadżety Xbox 360,
•talony na podstawowe wyżywienie i napoje dostępne na zlocie.

Wszyscy zarejestrowani, którzy nie otrzymają wiadomości zwrotnej z systemu będą mogli potwierdzić swój udział za pomocą specjalnie uruchomionej infolinii, której otwarcie nastąpi na 48 godzin przed rozpoczęciem zlotu. Numer telefonu zostanie podany niebawem na stronie www.xfd2009.pl.

Bezpłatne uczestnictwo

Rejestracja nie jest konieczna do tego, aby wziąć udział w Xbox Fun Day 2009, ale jest warunkiem koniecznym do otrzymania pakietu powitalnego. Ponadto osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo będą mogły bezpłatnie skorzystać z miejsca na polu namiotowym, wyżywienia w podstawowym zakresie oraz dostępu do wszystkich atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Noclegi

Poza bezpłatnym miejscem na polu namiotowym, organizatorzy przygotowali także odpłatne noclegi w domkach letniskowych. Ich koszt wynosi 15 PLN od osoby za dobę pobytu. Aby skorzystać z tej oferty należy wysłać wiadomość na adres e-mail: XFD2009@momentumww.com

Zgłaszając rezerwację należy podać swoje dane osobowe – imię, nazwisko, PESEL, telefon kontaktowy, a także określić w jakim domku chce się mieszkać (dostępne są 2-,3- oraz 4 osobowe). Liczba miejsc jest ograniczona!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here