Wszystko zaczęło się od kłótni, nieporozumienia między wydawcą serii firmą JoWood a twórcami gry studiem Piranha Bytes. W tym przypadku nie sprawdziło się stare powiedzenie „jeśli nie wiadomo o co chodzi…”. Pomimo tego, że wiedzieliśmy o co chodzi nadal były to pieniądze. Koniec końców poznaliśmy jednak twórców Gothic 4. Nie są nimi ludzie z zespołu odpowiedzialnego za poprzednie części gry. Za tę nową zabierze się zespół Spellbound Entertainment. Znamy ich chociażby z Desperados. Jak poradzą sobie z rozbudowaną grą RPG dowiemy się najwcześniej w przyszłym roku kiedy to Gothic 4 powinien trafić na komputery osobiste oraz konsole next-gen.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

    • Wielka szkoda . . . seria pewnie straci z tego niestamowitego klimatu . . .

      ale moze przynajmniej będzie mieć wymagania adekwatne do wyglądu i bedzie sie dalo przejść gre chociaz raz bez bugów. . . a klimat. . . moim zdaniem gothic nigdy klimatu nie mial. . .

  1. No chciałbym pograć w cokolwiek w świecie Gothica, bo jestem niepoprawnie optymistycznym fanem tej serii, ale. . . jednak to Piranha Bites stworzyli G1-G3 i wolałbym żeby to oni robili. Pozostaje jedynie czekać na jakieś efekty pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here