INFORMACJA PRASOWA

Zestaw Wildlife Park 2: Świat Zwierząt zawiera: podstawową wersję gry oraz dwa absolutnie nowe dodatki – Szalone Zoo i Wodny świat. Wyjątkowy zestaw, dla tych którzy kochają zwierzęta i chcieli by je bliżej poznać. Czy to na lądzie czy pod wodą, czeka na Was wciągająca przygoda w świecie zwierząt! Całość opracowana została w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami. Premiera już 23 listopada 2007 roku, cena 69,90 złotych.

Charakterystyczne cechy pakietu Wildlife Park 2: Świat Zwierząt:

· Unikalna kombinacja elementów strategicznych i zręcznościowych.

· Zawiera pełną wersję gry zoologicznej „Wildlife Park 2” i dwa dodatki Szalone Zoo i Wodny świat.

· Doskonała animacja zwierząt.

· Kilkadziesiąt różnych rodzajów zwierząt i roślin.

· Polska wersja językowa.

CYTATY I OCENY GRY:

„Polecam wszystkim, którzy kochają zwierzęta i chcą się o nich dowiedzieć jak najwięcej, a także maniakom tycoonów oczywiście.”
onet.pl
ocena 8.5/10

„Gra niezwykle ładna i wciągająca.”
Gildia.pl
ocena 8/10

OPIS GRY:

Wildlife Park 2: Świat zwierząt to niesamowita kolekcja trzech gier kultowej serii Wildlife Park 2. Dzięki rewelacyjnej grze Wildlife Park 2 i jej dodatkom: Szalone Zoo oraz Wodny Świat, każdy ma szanse zostać prawdziwym przyjacielem zwierząt i poznać sekrety przyrody.

Wildlife Park 2:

Zostań dyrektorem zoo. Zbuduj najpiękniejszy na świecie ogród zoologiczny i opiekuj się zwierzętami. Czeka na ciebie trójwymiarowa symulacja zoo. Ponad 80 różnych gatunków roślin i zwierząt. 20 misji w różnych zakątkach kuli ziemskiej.

Wildlife Park 2: Szalone Zoo

30 nowych gatunków zwierząt w zoo, nowe gatunki roślin i niesamowite atrakcje: plac zabaw, wycieczki helikopterem i nurkowanie w klatce z rekinami! A co powiecie na przejażdżkę łódką, jeepem albo na grzbiecie konia, wielbłąda czy słonia? Odkryj 10 nowych misji i sfotografuj ulubione zwierzę.

Wildlife Park 2: Wodny świat:

Wildlife Park 2 daje nura! Przenieś się na dno oceanu. Zatroszcz się o morskie stworzenia i zapewnij im naturalne środowisko życia. Zobacz piracki bar i łódź podwodną. Armata, wieża z baniek mydlanych, syreny, wystawy zwierząt morskich, to tylko część tego, co czeka na ciebie pod wodą.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2102
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2102

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here