Agent 47, czyli łysy bohater z kodem kreskowym na karku ma wielu fanów wśrod maniaków gier. Nie dziwne zatem, że pierwszy materiał wideo (teaser) zapowiadajacy nowa odsłonę gry wzbudził spore zainteresowanie. Dziś możemy w zbiorczym newsie z cyklu Wszystko co wiemy o… podać kilka szczegółów dotyczących tej produkcji. Przede wszystkim nowy Hitman bedzie nosił podtytuł Absolution. W piątej części Hitmana Agent 47 bedzie musiał wykonać zadanie, które ma być „najtrudniejsze w jego karierze”. Będzie też ścigany przez policję, a gdzieś na horyzoncie majaczyć będą tajne spiski. To wszystko wiemy już z opisu teasera i o tym wspominaliśmy. Co jeszcze? IO Interactive zaprosiło do współpracy hollywoodzkich aktorów w tym między innymi: Keith’a Carradine i Marshę Thomason, która wcieli się w postać znanej z poprzednich części gry Diany Burnwood. Hitman: Absolution ma skupiać się bardziej na historii, przeżyciach i doświadczeniach bohaterów (nie tylko samego Agenta 47). Fabularnie nowa gra od IO ma być bardziej „osobista” – cokolwiek miałoby to oznaczać.

Tore Blystad z IO Interactive w wypowiedzi dla Hollywood Reporter oświadczył, że: tym razem projektujemy bardziej stylizowaną, bardziej poważną i mroczniejszą grę – zarówno pod względem fabularnym jak i wizualnym.

Hitman: Absolution działać ma na usprawnionym silniku Glacier (rewizja 2.0).

H:A pojawić się ma na platformach PC, Xbox 360 oraz Playstation 3. Square Enix więcej szczegółów o grze ma zamiar wyjawić na nadchodzących targach E3 w Los Angeles.

Piąta odsłona przygód Agenta 47 trafi na sklepowe półki najprawdopodobniej w przyszłym roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here